Zamknij

MasterChef Junior 5 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowa edycja programu?

Jolanta Waligóra
29.05.2019 15:32
MasterChef Junior 5 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowa edycja programu?
fot. Damian KLAMKA/East News

Kiedy 5. edycja "MasterChefa Junior" i czy w ogólnie powstanie nowy sezon? Informacji na ten temat szuka wielu fanów kulinarnego programu TVN, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków show. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o "MasterChefie Junior 5".

"MasterChef Junior 5" - kiedy nowa edycja kulinarnego programu TVN? Czy będą nowe odcinki show? Co już wiadomo na temat nowego sezonu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i czy będzie "Masterchef Junior 5".

MasterChef Junior 5 - czy będzie nowa edycja programu?

Informacje na temat tego, kiedy "MasterChef Junior 5" i czy będzie nowy sezon, szczególnie interesują wszystkich fanów programu kulinarnego, którzy od dawna wyczekują kolejnych odcinków. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat kontynuacji show. Nie wiadomo zatem, czy 5. edycja "MasterChefa" powstanie. Jeśli tylko pojawi się taka wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że finał poprzedniej edycji, który odbył się 5 maja, wygrała Paulina Foremny. Zwyciężczyni ma 11 lat i pochodzi z Wrocławia. Podczas pierwszych kroków w kuchni towarzyszyła jej babcia. Pierwszy raz gotowała w wieku 3 lat, pomagając przy pieczeniu pierników świątecznych. Obecnie jej popisowe dania to domowa pizza i babeczka brownie. 

Kiedy MasterChef Junior 5?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy "MasterChef Junior 5" i czy w ogóle powstanie nowa seria. Jeśli format jednak będzie kontynuowany, to prawdopodobnie premiera odbędzie się na wiosnę 2020 roku. Jeśli informacje te zostaną potwierdzone, opublikujemy je w tym artykule.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "MasterChefa Junior 5"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW