Zamknij

MasterChef Junior 6 - kiedy premiera nowej edycji programu? [DATA, INFORMACJE]

17.11.2020 13:20
MasterChef Junior 6 - kiedy premiera nowej edycji programu? [DATA, INFORMACJE]
fot. mat. prasowe TVN / MasterChef Junior

Czy w 2021 roku będzie 6. edycja "MasterChef Junior" i kiedy premiera nowych odcinków? Za każdym razem po emisji ostatniego odcinka tego typu programów zaczynają pojawiać się pytania, czy w przyszłym roku znów będziemy mogli oglądać MasterChefa Junior w telewizji TVN. Sprawdzamy szczegóły i co do tej pory wiadomo.

MasterChef Junior 6 - kiedy premiera nowej edycji programu? Sprawdzamy, czy będzie kolejna edycja jednego z chętniej oglądanych programów telewizji TVN, co do tej pory wiadomo o kontynuacji programu i kiedy możemy spodziewać się nowej, 6. edycji MasterChef Junior.

MasterChef Junior 6 - czy będzie kolejna edycja programu?

Są już pierwsze informacje o tym, czy pojawi się 6. edycja "MasterChef Junior" oraz kiedy nastąpi premiera kolejnego sezonu programu. Przypomnijmy, że piątą edycję wygrała Gaja Suchocka. Wiemy już także, że w 2021 roku będziemy mogli oglądać "MasterChef Junior 6", gdzie zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca.

Przypomnijmy, że na zwycięzcę programu czeka statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń, a także współudział w tworzeniu książki kucharskiej.

Kiedy premiera MasterChef Junior 6? [DATA, INFORMACJE]

Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery 6. edycji "MasterChef Junior". Jeśli pojawią się nowe potwierdzone informacje na temat kontynuacji programu i premiery kolejnej edycji show, zaktualizujemy ten artykuł. Nowe odcinki 6. edycji "MasterChef Junior" pojawią się już w przyszłym roku - być może jeszcze na wiosnę, jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze zaczekać. Można jednak podejrzewać, że nowe odcinki widzowie zobaczą dopiero jesienią 2021 roku.

Warto także wiedzieć, że na początku listopada 2020 r. wystartowały castingi online do 6. edycji "MasterChef Junior". Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, w tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą odbyć się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie Juniorze" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchefjunior.tvn.pl. W ten sposób każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent.

W castingach do 6. edycji "MasterChef Junior" wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (3.12.2020 wymagane jest ukończone 8 lat lub jeszcze nie skończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie do 17 listopada!

RadioZET.pl