Zamknij

MasterChef Junior 6 - kiedy szósta edycja programu i czy będzie nowy sezon? [DATA]

Jolanta Waligóra
11.05.2020 09:47
MasterChef Junior 6 - kiedy szósta edycja programu i czy będzie nowy sezon? [DATA]
fot. Damian KLAMKA/East News

Kiedy "MasterChef Junior 6"? Informacji na temat nowych odcinków popularnego programu kulinarnego już teraz poszukuje wiele osób, którzy nie mogą doczekać się kolejnego sezonu show. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 6. edycja "MasterChef Junior" i czy będzie szósty sezon, można znaleźć poniżej.

"MasterChef Junior 6" - kiedy szósty sezon programu kulinarnego? Czy w ogóle będą nowe odcinki, a kolejna edycja powstanie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 6. edycja "MasterChef Junior" i czy będzie szósty sezon show.

MasterChef Junior 6 - czy będzie szósta edycja programu?

Informacje na temat tego, kiedy "MasterChef Junior 6" i czy w ogóle będzie szósta edycja programu kulinarnego, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu show TVN niezmiennie cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji zyskało sobie grono wiernych zwolenników.

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, piąty sezon programu oglądało średnio 1,50 mln osób. TVN w paśmie nadawania show zajmowała zatem trzecie miejsce w rynku telewizyjnym.

Oficjalne informacje na temat tego, czy będzie 6. edycja "MasterChef Junior" nie zostały jeszcze opublikowane. Bardzo możliwe jednak, że po tak zadowalających wynikach oglądalności, twórcy zdecydują się na kontynuację tego formatu.

MasterChef Junior, 6. edycja - kiedy nowe odcinki programu TVN? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy "MasterChef Junior 6" i czy powstanie nowy sezon. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW