Zamknij

MasterChef - kto wygrał finał 7. edycji? ZWYCIĘZCA MasterChefa 9.12.2018

Redakcja
10.12.2018 09:25
MasterChef - kto wygrał finał 7. edycji? ZWYCIĘZCA MasterChefa 9.12.2018
fot. Damian KLAMKA/East News

Kto wygrał "MasterChefa 7"? Finał kulinarnego programu wyemitowany został w niedzielę, 9 grudnia 2018. Do ostatniego odcinka udało się dostać trzem uczestnikom, a są to: Martyna Chomacka, Lorek Zediu oraz Ola Nguyen. Informacje na temat zwycięzcy "MasterChefa 7" zamieszczamy poniżej.

"MasterChef" - kto wygrał finał 7. edycji programu? Kto został zwycięzcą? Martyna Chomacka, Lorek Zediu, a może Ola Nguyen? Wyniki finału poniżej.

» Ameryka Express - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA programu 28.11] «

"MasterChef" - kto wygrał finał 9.12.2018?

Kto wygrał finał "MasterChefa 7"? Na ostatni odcinek 7. edycji programu czekali wszyscy, którzy przez ostatnie tygodnie śledzili poczynania uczestników. Do finału "MasterChefa" udało się dostać trzem osobom, a są to: Martyna Chomacka, Ola Nguyen oraz Laurentiu "Lorek" Zediu. Zwycięzca programu może być jednak tylko jeden. "MasterChef 7" wygrała OLA NGUYEN!

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli zmierzyć się z gołąbkami, a czas na wykonanie potrawy wynosił zaledwie 30 minut. W drugiej konkurencji natomiast trzeba było przygotować stek z polędwicy wołowej. Trzecia runda polegała na przygotowaniu deseru - tiramisu. Najsłabiej poszło Martynie, która na tym etapie musiała pożegnać się z programem. W czwartej rundzie Lorek i Ola musieli przygotować po trzy przystawki i trzy główne dania. Ola Nguyen przygotowała ozory wieprzowe oraz wędzoną doradę.

Przypominamy, że o tym, kto wygrał "MasterChefa" zadecydowali jurorzy, czyli Magda Gessler, Ania Starmach oraz Michel Moran. Zwyciężczyni "MasterChefa 7" otrzymała czek w wysokości 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz oczywiście statuetkę i tytuł "MasterChefa". 

Zagłosuj

Kto wygra 7. edycję "MasterChefa"?

Liczba głosów:

Ola Nguyen - kim jest zwyciężczyni "MasterChefa 7"?

Ola Nguyen, zwyciężczyni "MasterChefa 7" ma 21 lat i mieszka w Warszawie. Finalistka urodziła się jednak w Wietnamie, a do Polski przyjechała w wieku 7 lat. Studiuje finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale jej największą pasją jest gotowanie. Za wygraną w programie Ola chciałaby kupić kampera i zwiedzać świat.

» Top Model 7: kto wygrał finał? Zwycięzca Top Model ogłoszony 26.11 «

RadioZET.pl/JW