Zamknij

Masz Niepodległości 2018 - Warszawa: program wydarzenia

Redakcja
11.11.2018 09:17
Masz Niepodległości 2018 - Warszawa: PROGRAM wydarzenia, plan trasy
fot. Youtube / Marsz Niepodległości

Program Marszu Niepodległości 2018 w Warszawie oprócz głównego punktu wydarzenia obejmuje także uroczystą mszę świętą, wystąpienia i przemowy gości i organizatorów, a także koncert patriotyczny. W poniższym artykule możecie sprawdzić szczegółowy plan Marszu Niepodległości 2018.

Program Marszu Niepodległości 2018 w Warszawie - jaki jest plan wydarzenia i trasa marszu? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat.

Marsz Niepodległości 2018 - Warszawa: PROGRAM

Na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia pojawił się oficjalny program Marszu Niepodległości 2018 w Warszawie. O godzinie 11.00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie odbędzie się jubileuszowa msza święta. Od godziny 12.00 otwarte będą stoiska patriotyczne, a o godzinie 14.00 zostanie otwarte zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości. Następnie zostaną wygłoszone przemówienia zaproszonych gości i organizatorów. Następnie rozpocznie się Marsz Niepodległości 2018. Uczestnicy wyruszą z Ronda Dmowskiego, aby przejść Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca i na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego. Po marszu pod Stadionem Narodowym odbędzie się koncert patriotyczny. Zagrają między innymi: BASTI, Irydion, Sova, Royal age, Egon, Huzar, 5tka.

» Marsz Niepodległości 2018 - Warszawa: trasa, godzina, hasło, kiedy?

Marsz Niepodległości 2018 - plan trasy

Marsz Niepodległości 2018 i plan jego trasy pozostają bez zmian. Uczestnicy przejdą ulicami: Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca, aby na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego. Łącznie do przebycia jest ponad 3 km. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy będą szli wolno, dlatego zachęcają do udziału również osoby starsze.

Ulice, którymi przejdzie Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie, w dniu 11 listopada 2018 będą wyłączone w ruchu, a w okolicy mogą występować znaczne utrudnienia w ruchu. Więcej informacji, a także wszelkie aktualności dotyczące Marszu Niepodległości 2018 w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej marszniepodleglosci.pl. 

» Święto Niepodległości 2018: utrudnienia, zamknięte ulice 11 listopada w Warszawie

RadioZET.pl/KP