Zamknij

Mateusz Sławiński - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
13.09.2019 23:06
Mateusz Sławiński - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Mateusz Sławiński? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września możemy oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z uczestników, czyli kim jest Mateusz Sławiński, ile ma lat i co o nim wiemy.

Kim jest Mateusz Sławiński? Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z uczestników, który pojawił się w domu Wielkiego Brata - Mateusz Sławiński. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i co myśli o sobie, jeśli chodzi o jego występ w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Mateusz Sławiński - Big Brother 2: kim jest uczestnik show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Mateusz Sławiński ma 33 lata i przyjechał do programu z Wrocławia. Mistrz Polski w pływaniu. Z kariery sportowej zrezygnował po kontuzji w 2012 roku, gdy nie przeszedł kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Mateusz Sławiński: co jeszcze o nim wiemy?

Mateusz Sławiński, uczestnik Big Brothera 2 aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą. Uwielbia podróżować i imprezować ze znajomymi. Jest szalony, energiczny, nie lubi stać w miejscu. U kobiet uwielbia małe stopy.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP