Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Matrix 4 - kiedy premiera i o czym będzie nowa część filmu? [OBSADA, DATA PREMIERY]

22.08.2019 11:17

"Matrix 4" - decyzja o rozpoczęciu prac nad kolejną częścią filmu z Keanu Reeves została podjęta. Choć wiele informacji na temat produkcji owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. O czym będzie czwarta część filmu? Sprawdzamy, co wiadomo o obsadzie "Matrixa 4" i dacie premiery.

Matrix 4 - kiedy premiera i o czym będzie nowa część filmu? [OBSADA, DATA PREMIERY] fot. VALERIE MACON/AFP/East News

"Matrix 4" - premiera, obsada. Kiedy kolejna część filmu z Keanu Reeves? Kto znalazł się w obsadzie długo wyczekiwanej produkcji? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, obsadę filmu "Matrix 4" i datę premiery.

Matrix 4 - OBSADA: kto zagra w filmie i o czym będzie?

Choć decyzja o rozpoczęciu prac nad filmem "Matrix 4" została już podjęta, to na tę chwilę niewiele wiadomo o kolejnej części produkcji. Fani przygód Neo będą zatem musieli uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście pojawiają się już pierwsze informacje na temat obsady "Matrix 4". Wiadomo, że w długo wyczekiwanej produkcji ponownie zobaczymy Keanu Reevesa jako Neo i Carrie-Ann Moss w roli Trinity. Z kolei za scenariusz odpowiadać będzie Lana Wachowski, a współtwórcami scenariusza zostali Aleksander Hemon i David Mitchell, 

Wielu fanów kultowego filmu szuka także informacji, o czym "Matrix 4" będzie opowiadał. Szczegóły dotyczące fabuły nie są jednak jeszcze znane. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że pierwsza część trylogii science fiction miała swoją premierę w 1999 roku. Kontynuacjami filmu są obrazy "Matrix: Reaktywacja" (2003) i "Matrix: Rewolucje" (2003). Po 16 latach natomiast, w sierpniu 2019 roku, podjęto decyzję o rozpoczęciu prac nad "Matrixem 4".

Kiedy premiera Matrix 4?

Data premiery "Matrix 4"to informacje, które szczególnie interesują fanów trylogii. Na takie szczegóły trzeba będzie jednak trochę poczekać. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na początku 2020 roku. Można zatem spodziewać się, że "Matrix 4" trafi do kin pod koniec 2020 roku lub dopiero w 2021.

RadioZET.pl/JW

Oceń