Zamknij

Matrix 4 - kiedy premiera i o czym będzie nowa część filmu? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
13.12.2019 13:10
Matrix 4 - kiedy premiera i o czym będzie nowa część filmu? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

"Matrix 4" - decyzja o rozpoczęciu prac nad kolejną częścią filmu z Keanu Reeves została podjęta. Choć wiele informacji na temat produkcji owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. O czym będzie czwarta część filmu? Sprawdzamy, co wiadomo o obsadzie "Matrixa 4" i dacie premiery.

"Matrix 4" - premiera, obsada. Kiedy kolejna część filmu z Keanu Reeves? Kto znalazł się w obsadzie długo wyczekiwanej produkcji? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, obsadę filmu "Matrix 4" i datę premiery.

Matrix 4 - OBSADA: kto zagra w filmie i o czym będzie?

Choć decyzja o rozpoczęciu prac nad filmem "Matrix 4" została już podjęta, to na tę chwilę niewiele wiadomo o kolejnej części produkcji. Fani przygód Neo będą zatem musieli uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście pojawiają się już pierwsze informacje na temat obsady "Matrix 4". Wiadomo, że w długo wyczekiwanej produkcji ponownie zobaczymy Keanu Reevesa jako Neo i Carrie-Ann Moss w roli Trinity. Z kolei za scenariusz odpowiadać będzie Lana Wachowski, a współtwórcami scenariusza zostali Aleksander Hemon i David Mitchell.

Ponadto w obsadzie "Matrixa 4" znaleźli się m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Carrie-Anne Moss, Jessica Henwick, Jonathan Groff i Toby Onwumere.

Wielu fanów kultowego filmu szuka także informacji, o czym "Matrix 4" będzie opowiadał. Szczegóły dotyczące fabuły "Matrixa 4" nie są jednak jeszcze znane. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zwiastun "Matrixa 4" nie został jeszcze opublikowany.

Przypomnijmy, że pierwsza część trylogii science fiction miała swoją premierę w 1999 roku. Kontynuacjami filmu są obrazy "Matrix: Reaktywacja" (2003) i "Matrix: Rewolucje" (2003). Po 16 latach natomiast, w sierpniu 2019 roku, podjęto decyzję o rozpoczęciu prac nad "Matrixem 4".

Kiedy premiera Matrix 4?

Data premiery "Matrix 4" to informacje, które szczególnie interesują fanów trylogii. Najnowsza część filmu zapowiedziana jest na 21 maja 2021 roku. Możliwe, że premiera w Polsce odbędzie się kilka dni później.

Zagłosuj

Obejrzysz film "Matrix 4"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW