Zamknij

Matura 2018: angielski - ODPOWIEDZI i arkusze POZIOM PODSTAWOWY

Redakcja
08.05.2018 14:22
Matura 2018: angielski - ODPOWIEDZI i arkusze POZIOM PODSTAWOWY
fot. Krzysztof Lokaj/EASTNEWS

Matura 2018 z angielskiego na poziomie podstawowym odbyła się we wtorek, 8 maja o godzinie 9:00. Nieoficjalne odpowiedzi oraz arkusze z matury 2018 z języka angielskiego opublikowaliśmy poniżej. Dzięki temu zdający mogą zapoznać się ze swoimi wstępnymi wynikami. Znajdziecie tutaj najświeższe informacje. Zachęcamy do śledzenia!

Matura 2018: angielski - odpowiedzi i arkusze z języka angielskiego na poziomie podstawowym znajdziecie poniżej.

» Matura ustna angielski 2018: zestawy, tematy, pytania. Co będzie? «

» Matura ustna polski 2018: tematy, zestawy pytań. Co będzie? «

Matura 2018: angielski - odpowiedzi POZIOM PODSTAWOWY

W tym artykule znajdziecie nieoficjalne odpowiedzi i arkusze z matury 2018 z angielskiego. Dzięki przykładowym rozwiązaniom zdający będą mogli poznać swoje wstępne wyniki z matury z języka obcego, przez co oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie aż tak stresujące.

Przypominamy, matura 2018 z języka angielskiego na poziomie podstawowym odbyła się we wtorek, 8 maja, o godzinie 9:00. Uczniowie na napisanie egzaminu dojrzałości z języka obcego mieli 120 minut, czyli dwie godziny. Z kolei osoby, które odpowiednio wcześniej złożyły specjalną deklarację, o godzinie 14:00 napiszą dodatkowo maturę 2018 z angielskiego na poziomie rozszerzonym. 

» Matura 2018 HARMONOGRAM CKE - TERMINY: matematyka, angielski i inne «

Matura 2018: język angielski - ARKUSZE i zadania na poziomie podstawowym

Powyżej znajdziecie arkusze i odpowiedzi z matury 2018 z angielskiego na poziomie podstawowym. Do tej pory, uczniowie zmierzyli się z egzaminami z języka polskiego oraz matematyki. Arkusze wraz z nieoficjalnymi odpowiedziami znajdziecie w poniższych linkach.

» Matura 2018: język polski - ARKUSZE i odpowiedzi POZIOM PODSTAWOWY «

» Matura 2018: matematyka - ODPOWIEDZI i arkusze CKE «

Uczniowie zobowiązani są do przyniesienia na maturę 2018 z angielskiego dowodu tożsamości i długopisu z czarnym tuszem. Zalecamy jednak, żeby zabrać ze sobą minimum dwa dodatkowe długopisy, w razie jakby jeden z nich się wypisał. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie stresującej sytuacji. Z kolei zabronione jest wnoszenie na salę egzaminacyjną urządzeń telekomunikacyjnych. Podczas testu nie można także z nich korzystać. Gdyby maturzysta w czasie matury użył telefonu komórkowego, jego test zostałby unieważniony.

Wielu uczniów, przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości, szuka także informacji na temat przecieków. Ostrzegamy wszystkich, którzy w sieci trafili na rzekome arkusze i odpowiedzi z matury 2018 z angielskiego. Nie jest możliwe, by podobne informacje pojawiły się w internecie przed prawdziwym testem. Jeśli nastąpiłby wyciek odpowiedzi i arkuszy z języka angielskiego z matury 2018, test musiałby zostać powtórzony.

» Matura 2018: przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie? «

RadioZET.pl/JW