Zamknij

Matura 2018: matematyka - ODPOWIEDZI i arkusze CKE

Redakcja
07.05.2018 14:15
Matura 2018: matematyka - odpowiedzi i arkusze CKE
fot. Grzegorz Dembiński/EASTNEWS

Matura 2018 z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się w poniedziałek, 7 maja. Arkusze i nieoficjalne odpowiedzi z matury 2018 z matematyki zamieściliśmy poniżej. W tym artykule znajdziecie wszystkie najświeższe informacje dotyczące matury 2018 z matematyki. Przykładowe rozwiązania pozwolą na poznanie wstępnych wyników. Sprawdźcie, jak wam poszło!

Matura 2018: matematyka - odpowiedzi i arkusze CKE z matematyki na poziomie podstawowym znajdziecie w tym artykule.

» Matura 2018 HARMONOGRAM CKE - TERMINY: matematyka, angielski i inne «

Matura 2018: matematyka - ODPOWIEDZI, przykładowe rozwiązania zadań

Nieoficjalne odpowiedzi z matematyki z matury 2018 zamieściliśmy powyżej Znajdziecie tutaj aktualne informacje dotyczące matury 2018 z matematyki, arkusze, odpowiedzi oraz zadania, które pojawiły się na teście. Dzięki temu będzie można sprawdzić swój wstępny wynik, przez co oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie tak stresujące. 

Przypominamy, że matura 2018 z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się w poniedziałek, 7 maja o godzinie 9:00. Z kolei dzień później, 8.05. uczniowie wykażą się wiedzą z zakresu języka angielskiego. Natomiast w piątek, 4 maja uczniowie napisali maturę 2018 z polskiego. W poniższym linku znajdziecie oficjalne arkusze CKE z polskiego na poziomie podstawowym.

» Matura 2018: język polski - ARKUSZE i odpowiedzi POZIOM PODSTAWOWY «

Matura 2018: matematyka - ARKUSZE CKE, pytania, zadania

W tym miejscu znajdziecie oficjalne arkusze matury 2018 z matematyki.

Zdający zobowiązani są do przyniesienia na maturę 2018 z matematyki dowodu tożsamości i długopisu z czarnym tuszem. Zalecamy jednak, żeby zabrać ze sobą minimum dwa dodatkowe długopisy, w razie jakby jeden z nich się wypisał. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie stresującej sytuacji. Ponadto uczniowie powinni być wyposażeni w linijkę, cyrkiel oraz kalkulator prosty, o ile nie jest on zapewniony przez szkołę. Z kolei zabronione jest wnoszenie urządzeń telekomunikacyjnych. W czasie testu, maturzyści nie powinni także opuszczać sali egzaminacyjnej. Jedynie w uzasadnionych przypadkach przewodniczący zespołu nadzorującego może zezwolić zdającemu na opuszczenie miejsca.

» Matura 2018: zasady i procedury. Co można przynieść, a czego nie wolno? [LISTA] «

Wielu uczniów przed maturą 2018 z matematyki, czyli dla wielu najtrudniejszego przedmiotu, liczy także na łut szczęścia i na internetowych forach oraz specjalnych grupach na Facebooku, poszukuje informacji na temat przecieków maturalnych. Ostrzegamy wszystkich, którzy przed rozpoczęciem się prawdziwego egzaminu w internecie natrafili na arkusze CKE i odpowiedzi z matematyki z matury 2018. Nie jest możliwe, by arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z matury 2018 z matematyki na poziomie podstawowym, pojawiły się w sieci przed oficjalnym rozpoczęciem testu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, egzamin dojrzałości musiałby zostać powtórzony. Dlatego nie należy wierzyć w podobne informacje.

» Matura 2018: przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie? «

» Matura poprawkowa 2018: matematyka - arkusz CKE, odpowiedzi, rozwiązania

RadioZET.pl/JW