Zamknij

Matura 2018: polski, matematyka, angielski - odpowiedzi i arkusze CKE

Redakcja
07.05.2018 12:59
Matura 2018: polski, matematyka, angielski - odpowiedzi, arkusze CKE
fot. Sławomir Kowalski/PolskaPress/EASTNEWS

Matura 2018 rozpocznie się w piątek, 4 maja. Zdający przez pierwsze trzy dni testów wykażą się wiedzą z zakresu języka polskiego, matematyki oraz angielskiego. W tym artykule znajdziecie najświeższe informacje dotyczące egzaminu dojrzałości z powyżej wymienionych przedmiotów. Pytania, arkusze CKE, odpowiedzi z matury 2018 z polskiego, matematyki, angielskiego zamieścimy chwilę po zakończeniu testów. 

Matura 2018 - odpowiedzi, pytania, arkusze CKE z języka polskiego, matematyki, angielskiego. Przykładowe rozwiązania zadań opublikujemy po zakończonych egzaminach.

» Matura ustna polski 2018: tematy, zestawy pytań. Co będzie? «

» Matura ustna angielski 2018: zestawy, pytania, tematy. Co będzie? «

» Matura 2018: poprawka - kiedy egzaminy poprawkowe? [TERMINY] «

Matura 2018: polski, matematyka, angielski - odpowiedzi i pytania

Pytania, odpowiedzi, arkusze CKE z matury 2018 z matematyki, polskiego i angielskiego opublikujemy po zakończonych egzaminach w poniższych linkach. W artykułach znajdziecie najświeższe informacje dotyczące nadchodzących testów. Przykładowe rozwiązania zadań, pozwolą sprawdzić wstępne wyniki z matury 2018. Dzięki temu oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie aż tak stresujące. Chcesz wiedzieć, jak ci poszło na egzaminach? Sprawdź pytania i odpowiedzi z matury 2018 z polskiego, matematyki oraz angielskiego w artykułach, do których linki zamieszczamy poniżej.

» Matura 2018: polski - odpowiedzi, arkusz CKE z języka polskiego «

» Matura 2018: matematyka - odpowiedzi, arkusze CKE, pytania «

» Matura 2018: angielski - ODPOWIEDZI i arkusze POZIOM PODSTAWOWY «

Matura 2018: odpowiedzi, arkusze CKE z matematyki, polskiego, angielskiego

Matura 2018 rozpocznie się w piątek, 4 maja. W tym terminie zdający wykażą się wiedzą z zakresu języka polskiego na poziomie podstawowym, a osoby, które złożyły specjalną deklarację, dodatkowo podejdą do egzaminu z polskiego na poziomie rozszerzonym. Z kolei w poniedziałek, 7 maja odbędzie się matura 2018 z matematyki, dla wielu uczniów jednego z najcięższych przedmiotów. We wtorek, 8 maja natomiast licealiści przystąpią do matury 2018 z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (tylko osoby, które złożyły deklarację). W poniższym artykule znajdziecie pozostałe terminy matur 2018.

» Matura 2018 CKE - TERMINY: matematyka, angielski i inne [KALENDARZ] «

Uczniowie zobowiązani są do przyniesienia na egzamin dojrzałości dowodu tożsamości i długopisu z czarnym tuszem. Zalecamy jednak, żeby zabrać ze sobą minimum dwa dodatkowe długopisy, w razie jakby jeden z nich się wypisał. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie stresującej sytuacji. Z kolei podczas matury 2018 z matematyki uczniowie powinni być dodatkowo wyposażeni w linijkę, cyrkiel oraz kalkulator prosty, o ile nie jest on zapewniony przez szkołę.

» Matura 2018: zasady i procedury. Co można przynieść, a czego nie wolno? [LISTA] «

Wielu uczniów na kilka dni przed egzaminem liczy także na łut szczęścia i na internetowych forach oraz specjalnych grupach na Facebooku, poszukuje informacji na temat przecieków maturalnych 2018 z matematyki czy polskiego. Przypominamy, że nie ma możliwości, by w sieci, przed terminem prawdziwego egzaminu zostały udostępnione jakiekolwiek przecieki maturalne 2018, arkusze CKE czy pytania, które rzekomo pojawią się na teście. Dlatego nie warto wierzyć podobnym informacjom.

» Matura 2018: przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie? «

RadioZET.pl/JW