Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Matura 2018: język polski - ARKUSZE i odpowiedzi POZIOM PODSTAWOWY

04.05.2018 14:07

Matura 2018: polski podstawowy. Arkusze CKE z języka polskiego zamieściliśmy poniżej. W tym artykule znajdziecie wszystkie najświeższe informacje dotyczące egzaminu dojrzałości z części humanistycznej. Sprawdź, jak ci poszło!

Matura 2018: polski - odpowiedzi, arkusz CKE z języka polskiego fot. Krzysztof Lokaj/EASTNEWS

Matura 2018: polski podstawowy - odpowiedzi, arkusze CKE i pytania z języka polskiego. Sprawdź, swój wstępny wynik z matury 2018 z polskiego na poziomie podstawowym.

Matura 2018: polski podstawowy - odpowiedzi, przykładowe rozwiązania zadań

Arkusze z polskiego z matury 2018 zamieściliśmy poniżej. Znajdziecie tutaj najświeższe informacje dotyczące matury 2018 z polskiego podstawowego, arkusze CKE. Dzięki temu już dzisiaj można sprawdzić swój wstępny wynik z matury 2018 z polskiego, przez co oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie tak stresujące.

» Matura ustna polski 2018: tematy, zestawy pytań. Co będzie? «

Przypominamy, że matura 2018 z języka polskiego rozpoczęła się w piątek, 4 maja o godzinie 9:00. Egzamin potrwał 170 minut. W tym samym dniu, uczniowie, którzy odpowiednio wcześniej złożyli specjalną deklarację, dodatkowo podejdą do matury 2018 z polskiego na poziomie rozszerzonym. Test ten rozpocznie się o godzinie 14:00. Ponadto licealiści w kolejnych dniach zmierzą się z egzaminami z matematyki oraz języka angielskiego. Więcej na temat terminów tegorocznych matur znajdziecie w poniższym linku.

» Matura 2018 HARMONOGRAM CKE - TERMINY: matematyka, angielski i inne «

Matura 2018: język polski - arkusz CKE, odpowiedzi, pytania

Powyżej znajdziecie arkusz CKE z polskiego z matury 2018.

Zdający zobowiązani są do przyniesienia na maturę 2018 z polskiego dowodu tożsamości i długopisu z czarnym tuszem. Zalecamy jednak, żeby zabrać ze sobą minimum dwa dodatkowe długopisy, w razie jakby jeden z nich się wypisał. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie stresującej sytuacji. Z kolei zabronione jest wnoszenie urządzeń telekomunikacyjnych. W czasie testu, maturzyści nie powinni także opuszczać sali egzaminacyjnej. Jedynie w uzasadnionych przypadkach przewodniczący zespołu nadzorującego może zezwolić zdającemu na opuszczenie miejsca.

» Matura 2018: zasady i procedury. Co można przynieść, a czego nie wolno? [LISTA] «

Wielu uczniów przed maturą 2018 z języka polskiego liczy także na łut szczęścia i na internetowych forach oraz specjalnych grupach na Facebooku, poszukuje informacji na temat przecieków maturalnych. Ostrzegamy wszystkich, którzy przed rozpoczęciem się prawdziwego egzaminu w internecie natrafili na arkusze CKE i odpowiedzi z polskiego z matury 2018. Nie jest możliwe, by arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z matury 2018 z języka polskiego podstawowego, pojawiły się w sieci przed oficjalnym rozpoczęciem testu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, egzamin dojrzałości musiałby zostać powtórzony. Dlatego nie należy wierzyć podobnym informacjom.

» Matura 2018: przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie? «

To także może cię zainteresować:

» Matura 2018: matematyka - ODPOWIEDZI i arkusze CKE

» Matura 2018: angielski - ODPOWIEDZI i arkusze POZIOM PODSTAWOWY

RadioZET.pl/JW

Oceń