Zamknij

Matura 2021 - PRZECIEKI z matematyki, arkusze CKE, odpowiedzi i pytania. Co będzie?

30.04.2021 15:15
Matura - przecieki
fot. SHUTTERSTOCK

Przecieki maturalne 2021 to jedna z często wyszukiwanych fraz przez licealistów na kilka dni przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości. Co roku w tym czasie w internecie pojawia się wiele informacji na temat rzekomych wycieków oficjalnych arkuszy CKE. Czy rzeczywiście w sieci możemy trafić na przecieki maturalne 2021 z matematyki i innych przedmiotów? Sprawdzamy, co wiadomo o przeciekach z matury 2021.

Matura 2021 - przecieki: matematyka, polski, angielski oraz inne przedmioty na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Czy to możliwe, żeby na kilka dni przed oficjalnym egzaminem dojrzałości doszło do wycieku arkuszy CKE maturalnych i odpowiedzi? Sprawdzamy, co wiadomo o przeciekach maturalnych 2021.

Matura 2021 - PRZECIEKI z matematyki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi

Przecieki maturalne 2021 z matematyki to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez licealistów oraz innych uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy w tym roku podejdą do długo wyczekiwanego egzaminu dojrzałości. 

Rokrocznie wielu uczniów na kilka dni przed egzaminem liczy na łut szczęścia i na internetowych forach oraz specjalnych grupach na Facebooku, poszukuje informacji na temat przecieków maturalnych 2021 z matematyki, polskiego, angielskiego oraz innych przedmiotów zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że nie ma możliwości, by w sieci, przed terminem prawdziwego egzaminu zostały udostępnione jakiekolwiek przecieki z matury 2021, arkusze CKE czy pytania, które rzekomo pojawią się na teście. Dlatego nie należy wierzyć podobnym informacjom.

Matura 2021: kiedy będzie? Data, terminy, harmonogram [EGZAMINY MATURALNE CKE]

Przecieki z matematyki - matura 2021: co będzie na egzaminie maturalnym?

Ostrzegamy zatem wszystkich, którzy w internecie natrafili na przecieki maturalne 2021 z matematyki. Jak już wspominaliśmy powyżej, nie jest możliwe, aby arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z matury, pojawiły się w sieci przed oficjalnym rozpoczęciem testu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, egzamin dojrzałości musiałby zostać powtórzony.

Wszystkie strony, które zamieszczają informacje o rzekomych przeciekach maturalnych 2021 z matematyki, zazwyczaj proszą o wysłanie bardzo drogiego SMS-a, w celu otworzenia dostępu do arkuszy CKE, które pojawią się na właściwym teście. Niestety zazwyczaj po wysłaniu takiej wiadomości, wyświetlają się jedynie arkusze z poprzednich lat, które na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, można znaleźć i pobrać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dlatego nie należy wierzyć w żadne informacje zamieszone na stronach rzekomo zapewniających dostęp do przecieków maturalnych 2020. W przeciwnym wypadku możemy paść ofiarą oszustwa.

Matura 2021: co można wnieść na maturę z matematyki? Ile trwa egzamin? [CZAS TRWANIA, ZASADY]

Jak się zatem przygotować do testu? Przede wszystkim przed maturą 2021 warto przejrzeć arkusze z poprzednich lat. Często jest tak, że bardzo podobne pytania lub typy zadań mogą się powtórzyć na naszym egzaminie.

Trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów, którzy w tym roku podchodzą do egzaminu dojrzałości i życzymy powodzenia!

Zagłosuj

Podchodzisz w tym roku do egzaminu maturalnego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl