Zamknij

Matura Próbna z Operonem: WYNIKI online - kiedy i gdzie będą dostępne?

Redakcja
21.11.2017 11:10
Matura Próbna Operon wyniki online
fot. Pixabay

Kiedy wyniki Próbnej Matury z Operonem? Edycja 2017 to kolejna odsłona próbnych matur wydawnictwa Operon. Tym razem przebiega w dniach 21 - 24 listopada 2017. A kiedy wyniki, gdzie i jak je sprawdzić?

Matura Próbna z OPERONEM: wyniki online - kiedy będą i gdzie je sprawdzić? Egzaminy rozpoczynają się we wtorek 21 listopada - tradycyjnie od języka polskiego. Potem będzie matematyka, a w kolejnych dniach z pozostałych przedmiotów. Ostatnie egzaminy odbędą się 24 listopada. Próbna Matura wydawnictwa Operon przebiega w taki sposób, że jest jak najbardziej zbliżona do "prawdziwej" matury. Odbywa się w szkołach pod okiem komisji; zdający nie mogą wnosić m.in. telefonów komórkowych. Podobnie jest z wynikami - wkrótce po zakończeniu egzaminów w sieci publikowane są arkusze z poprawnymi odpowiedziami. O której i gdzie sprawdzić wyniki Próbnej Matury z Operonem online?

MATURA PRÓBNA OPERON 2017 - JĘZYK POLSKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

Próbna matura OPERON - WYNIKI online

Już około godziny po zakończeniu każdego z egzaminów (o godzinie 13.00 - zgodnie z informacją na stronie Operon.pl) wydawnictwo Operon publikuje w internecie arkusze z poprawnymi wynikami egzaminu. Dostępne one będą na stronach wp.pl i www.arkusze.gieldamaturalna.pl. Każdy ze zdających będzie mógł poznać wyniki i sprawdzić, jak dobrze poszedł mu próbny egzamin.

Wyniki zdających z poszczególnych klas i szkół zostaną wprowadzone do specjalnego panelu (do 7.01.2018 do godziny 16.00). Na pełne wyniki i szczegółowe raporty będzie trzeba zaczekać do 15 stycznia 2018. Udostępnione zostaną wtedy raporty ogólnopolskie oraz prezentacja rankingów Próbnej Matury z OPERONEM. 22.01. rozpocznie się wysyłka certyfikatów dla szkół z rankingów TOP 10 w Polsce i TOP 3 w województwach

Oto pełen harmonogram Próbnej Matury z Operonem 2017.

RadioZET.pl/Operon.pl/SA