Zamknij

Matura poprawkowa 2018: j. polski - arkusz CKE, odpowiedzi, rozwiązania

Redakcja
21.08.2018 08:56
Matura poprawkowa 2018: POLSKI - ARKUSZ CKE, odpowiedzi, rozwiązania
fot. Shutterstock

Matura poprawkowa 2018 z języka polskiego odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia. Będzie to szansa na poprawienie wyniku dla tych maturzystów, którym nie powiodło się na egzaminie w maju. W poniższym artykule publikujemy arkusze CKE matury poprawkowej 2018 z języka polskiego.

Matura poprawkowa 2018 - POLSKI: arkusz, odpowiedzi, wyniki i inne informacje. Do matury poprawkowej z języka polskiego mogą podejść jedynie ci uczniowie, którzy nie zdali tego egzaminu. Jeśli maturzyście nie powiodło się także na innych przedmiotach, będzie on mógł poprawić maturę dopiero za rok. Dla tych, którzy podchodzą do sierpniowej matury poprawkowej 2018 z języka polskiego publikujemy arkusze, odpowiedzi i ważne informacje o egzaminie.

» Matura poprawkowa 2018 - WYNIKI: kiedy i jak sprawdzić wynik online?

Matura poprawkowa 2018: POLSKI - ARKUSZ CKE

Arkusz CKE z matury poprawkowej 2018 z języka polskiego opublikujemy poniżej zaraz po zakończeniu egzaminu. Będziemy aktualizować artykuł, gdy tylko zostaną udostępnione poszczególne zadania.

Chcesz podzielić się wrażeniami z matury poprawkowej 2018 z języka polskiego? Napisz do nas na: online@radiozet.pl lub na Facebooku Radio ZET.

Przypominamy, że egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa 180 minut.

» Matura poprawkowa 2018: matematyka - arkusz CKE, odpowiedzi, rozwiązania

Matura poprawkowa 2018 z polskiego - ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA

Nieoficjalne odpowiedzi i rozwiązania zadań z matury poprawkowej 2018 z języka polskiego będą dostępne dopiero na kilka godzin po zakończeniu egzaminu. Będziemy na bieżąco aktualizować wszystkie informacje, kiedy tylko pojawią się oficjalne arkusze.

» Matura poprawkowa 2018 z j. polskiego - jak uczyć się do poprawki?

Matura poprawkowa 2018 z języka polskiego to szansa przede wszystkim dla tych maturzystów, którzy chcą jeszcze w tym roku rozpocząć naukę na uczelniach wyższych. Jeśli uda im się poprawić wyniki, będą mogli ubiegać się o ostanie wolne miejsca na studiach, jeśli na wybranych kierunkach wciąż będzie prowadzona dodatkowa rekrutacja.

» Gdzie są wolne miejsca na studia 2018/2019? [DODATKOWA REKRUTACJA]

RadioZET.pl/KP