Zamknij

Matura poprawkowa 2018: matematyka - arkusz CKE, odpowiedzi, rozwiązania

Redakcja
21.08.2018 08:56
Matura poprawkowa 2018: MATEMATYKA - ARKUSZ CKE, odpowiedzi, rozwiązania
fot. Shutterstock

Matura poprawkowa 2018 z matematyki odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia. Będzie to szansa na poprawienie wyniku dla tych maturzystów, którym nie powiodło się w maju. W poniższym artykule publikujemy arkusze CKE matury poprawkowej 2018 z matematyki.

Matura poprawkowa 2018 - MATEMATYKA: arkusz, odpowiedzi, wyniki i inne informacje. W tym roku to właśnie do matury poprawkowej z matematyki podejdzie największy procent wszystkich maturzystów. Specjalnie dla nich publikujemy arkusze, odpowiedzi i ważne informacje o egzaminie.

» Matura poprawkowa 2018 - WYNIKI: kiedy i jak sprawdzić wynik online?

Matura poprawkowa 2018: MATEMATYKA - ARKUSZ CKE

Arkusz CKE z matury poprawkowej 2018 z matematyki opublikujemy poniżej zaraz po zakończeniu egzaminu. Będziemy aktualizować artykuł, gdy tylko zostaną udostępnione poszczególne zadania.

Chcesz podzielić się wrażeniami z matury poprawkowej 2018 z matematyki? Napisz do nas na: online@radiozet.pl lub na Facebooku Radia ZET.

Przypominamy, że egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa 180 minut.

» Matura poprawkowa 2018: j. polski - arkusz CKE, odpowiedzi, rozwiązania

Matura poprawkowa 2018 z matematyki - ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA

Odpowiedzi i rozwiązania zadań z matury poprawkowej 2018 z matematyki będą dostępne dopiero na kilka godzin po zakończeniu egzaminu. Będziemy na bieżąco aktualizować wszystkie informacje, kiedy tylko pojawią się oficjalne arkusze.

» Matura poprawkowa 2018 z matematyki: jak się uczyć do poprawki?

Matura poprawkowa 2018 z matematyki to szansa przede wszystkim dla tych maturzystów, którzy chcą jeszcze w tym roku rozpocząć naukę na uczelniach wyższych. Jeśli uda im się poprawić wyniki, będą mogli ubiegać się o ostanie wolne miejsca na studiach, jeśli na wybranych kierunkach wciąż będzie prowadzona dodatkowa rekrutacja.

» Gdzie są wolne miejsca na studia 2018/2019? [DODATKOWA REKRUTACJA]

RadioZET.pl/KP