Zamknij

Matura poprawkowa 2020 - WYNIKI: kiedy będą, gdzie sprawdzić i jak się zalogować? [ONLINE]

23.09.2020 13:30
Matura poprawkowa 2020 - WYNIKI: kiedy będą, gdzie sprawdzić i jak się zalogować? [ONLINE]
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Wyniki matury poprawkowej 2020 to temat, na który informacji poszukuje wielu uczniów, którzy w pierwszym terminie nie zaliczyli egzaminu dojrzałości z jednego przedmiotu. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Informacje dotyczące tego, kiedy wyniki matury poprawkowej 2020 i gdzie sprawdzić online, można znaleźć poniżej.

Wyniki matury poprawkowej 2020 - kiedy zostaną opublikowane? Gdzie będzie można je sprawdzić online? Jak się zalogować? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy wyniki matury poprawkowej w 2020 roku.

Matura poprawkowa - WYNIKI 2020: kiedy zostaną opublikowane? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy wyniki matury poprawkowej 2020, szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez tych uczniów, którzy w pierwszym terminie nie zaliczyli egzaminu dojrzałości z jednego przedmiotu i do testu podejdą ponownie. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane.

Wyniki matury poprawkowej 2020 opublikowane zostaną dokładnie 30 września. Będzie to środa. 

Przypomnijmy, że matura poprawkowa w 2020 roku odbędzie się we wtorek, 8 września. Część pisemna przeprowadzona zostanie o godzinie 14:00. Część ustna z kolei nie jest przeprowadzana. 

Matura poprawkowa 2020: data, terminy. Kiedy będą poprawkowe egzaminy maturalne? [CKE]

Wyniki matury poprawkowej 2020 - gdzie sprawdzić i jak się zalogować? [ONLINE]

Wyniki matury poprawkowej 2020 będzie można sprawdzić online, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem specjalnej strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla maturzystów. 

Na stronie internetowej odpowiedniej dla naszego regionu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej podczas logowania należy podać swój numer PESEL oraz wygenerowane hasło otrzymane w szkole na specjalnym wydruku, aby zobaczyć wyniki matury poprawkowej 2020 online.

Aby zdać maturę 2020, trzeba uzyskać nie mniej niż 30% z możliwych do zdobycia punktów z określonych przedmiotów. Oznacza to, że osoby, które uzyskały poniżej 30% na maturze, nie zaliczyły jej. Warunek ten dotyczy wszystkich przedmiotów, do których podchodzimy na egzaminie dojrzałości na poziomie podstawowym, tj. języka polskiego, matematyki oraz wybranego języka. 

Matura 2020 - czy trzeba zdać rozszerzenie i ile trzeba mieć procent, żeby zaliczyć egzamin?

Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej.

Zagłosuj

Pisałeś/aś maturę poprawkową w 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl