Zamknij

Matura próbna 2019 Nowa Era: WYNIKI. Kiedy i gdzie sprawdzić odpowiedzi?

Redakcja
03.01.2019 09:50
Matura próbna 2019 Nowa Era: WYNIKI. Kiedy i gdzie sprawdzić odpowiedzi?
fot. Grzegorz Olkowski/Polska Press/East News

Odpowiedzi z matury próbnej z Nową Erą 2019 będzie można sprawdzić po zakończonych egzaminach. Testy pozwolą uczniom na lepsze przygotowanie do właściwej matury i na uzupełnienie ewentualnych braków. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki próbnej matury z Nową Erą 2019? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Matura próbna Nowa Ewa 2019: odpowiedzi. Kiedy się pojawią? Gdzie będzie można sprawdzić wyniki? Jak to zrobić? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje na temat wyników próbnej matury z Nową Ewą 2019.

Matura próbna 2019 Nowa Era: ODPOWIEDZI. Gdzie sprawdzić?

Odpowiedzi do próbnej matury z Nową Erą 2019 będzie można znaleźć na stronie: terazmatura.pl/probna-matura. Opublikowane zostaną tam zarówno klucze odpowiedzi, jak i arkusze. Dodatkowo na wspomnianej stronie zamieszczone są także próbne egzaminy z ubiegłych lat. Rozwiązując je, będzie można jeszcze lepiej przygotować się do właściwej matury, która odbędzie się tradycyjnie w maju.

Matura próbna 2019 Nowa Era będzie mieć miejsce w dniach 3-11 stycznia (są to sugerowane terminy egzaminu i mogą się zmieniać w zależności od preferencji danej szkoły). Uczniowie wybranych placówek zmierzą się z egzaminami zarówno na poziomie podstawowym (język polski, matematyka, język angielski), jak i na poziome rozszerzonym - przedmiot w zależności od złożonych deklaracji maturalnych.

Wyniki matury próbnej z Nową Erą 2019 - kiedy będą odpowiedzi?

Kiedy wyniki próbnej matury z Nową Erą 2019? Informacji na ten temat poszukują uczniowie, którzy na początku stycznia napiszą wspomniany egzamin. Odpowiedzi matury próbnej z Nową Erą 2019 będzie można znaleźć po zakończonych egzaminach na wspomnianej powyżej stronie. Dokładna data zamieszczenia klucza odpowiedzi nie jest znana. Dlatego zachęcamy do śledzenia strony na bieżąco.

RadioZET.pl/JW