Zamknij

Matura próbna 2020 Nowa Era - POLSKI: odpowiedzi, arkusze, rozwiązania zadań

Jolanta Waligóra
02.01.2020 09:25
Matura próbna 2020 Nowa Era - POLSKI: odpowiedzi, arkusze, rozwiązania zadań
fot. SHUTTERSTOCK

Odpowiedzi z matury próbnej z Nowej Ery 2020 z polskiego oraz arkusz próbnego egzaminu z tego przedmiotu zamieszczony zostanie w internecie. Dzięki temu uczniowie szybko będą mogli poznać swoje wstępne wyniki z testu, a to wszystko drogą online. Szczegółowe informacje o arkuszu i odpowiedziach z matury próbnej 2020 z Nowej Ery z języka polskiego, można znaleźć poniżej.

Matura próbna Nowa Era 2020: polski - odpowiedzi, arkusze PDF, rozwiązania zadań oraz inne szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy zarówno arkusz, jak i odpowiedzi do matury próbnej Nowej Ery 2020 z języka polskiego.

Matura próbna Nowa Era 2020 - polski: ODPOWIEDZI

Odpowiedzi z matury próbnej z Nowej Ery z polskiego 2020 będzie można znaleźć w internecie. Dzięki temu uczniowie szybko będą mogli poznać swoje wstępne wyniki z testu, a to wszystko drogą online. Z pewnością pozwoli to na zaoszczędzenie wielu stresów i nerwów. Odpowiedzi z próbnej matury z Nowej Ery z języka polskiego 2020 zamieszczone zostaną na stronie internetowej Terazmatura.pl pod tym LINKIEM.

Matura próbna Nowa Era 2020: MATEMATYKA - odpowiedzi, arkusz, rozwiązania zadań

Próbna matura Nowej Ery z języka polskiego w 2020 roku odbędzie się w czwartek, 2 stycznia. Jest to sugerowany termin egzaminu. Początek zaplanowany jest na godzinę 9:00. Dzień później natomiast odbędzie się próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym, a 7 stycznia z kolei z języka angielskiego. W kolejnych dniach odbywać się będą egzaminy z różnych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Matura próbna 2020 Nowa Era z polskiego - ARKUSZ i odpowiedzi [POZIOM PODSTAWOWY]

Razem z odpowiedziami z matury próbnej z Nowej Ery z polskiego 2020, pod wspomnianym powyżej linku udostępniony zostanie także arkusz. Ponadto można tam znaleźć także arkusze i klucze odpowiedzi do testów z poprzednich lat z różnych przedmiotów.

Przypomnijmy, że właściwa matura 2020 odbędzie się w dniach 4-21 maja. Na ten termin zaplanowano zarówno egzaminy pisemne z przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonych, jak i egzaminy ustne.

Zagłosuj

Jak oceniasz próbną maturę z polskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW