Zamknij

Matura próbna - ANGIELSKI 2020: ODPOWIEDZI, arkusz CKE, rozwiązania zadań [06.04]

Jolanta Waligóra
06.04.2020 08:47
Matura próbna - ANGIELSKI 2020: ODPOWIEDZI, arkusz CKE, rozwiązania zadań [06.04]
fot. PIXABAY

Odpowiedzi z matury próbnej z angielskiego 2020 udostępnione zostaną w sieci jeszcze w tym miesiącu. Niewątpliwie pozwoli to na zaoszczędzenie wielu stresów i nerwów u uczniów. Szczegółowy arkusz matury próbnej z angielskiego 2020 i odpowiedzi, można znaleźć poniżej.

Próbna matura 2020 z j. angielskiego - ODPOWIEDZI, arkusz, rozwiązania zadań z tego przedmiotu na poziomie podstawowym. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o arkuszu i odpowiedziach z matury próbnej z angielskiego online 2020.

Matura próbna - angielski 2020: ODPOWIEDZI, rozwiązania zadań [06.04]

Odpowiedzi z matury próbnej z angielskiego 2020 to temat, na który informacji poszukuje wielu uczniów, a w szczególności wszyscy ci, którzy podeszli do próbnego egzaminu dojrzałości online. Przypomnijmy, że próbna matura w 2020 roku z angielskiego odbyła się w poniedziałek 6 kwietnia i wyjątkowo - z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce, a wraz z nią zamknięciu wszystkich szkół - miała miejsce online.

Koronawirus - SZKOŁA: do kiedy szkoły są zamknięte i nie będę odbywać się lekcje? [DATA]

Odpowiedzi z próbnej matury 2020 z angielskiego udostępnione zostaną w sieci jeszcze w tym miesiącu. Niewątpliwie pozwoli to na zaoszczędzenie wielu stresów i nerwów u uczniów. Rozwiązania zadań z angielskiego na poziomie podstawowym będzie można znaleźć w środę 15 kwietnia na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. 

Warto także wspomnieć, że każdy uczeń, który podszedł do próbnej matury z anielskiego online 2020, odpowiedzi powinien otrzymać także od swojego nauczyciela. Termin udostępnienia wyników zależy od nauczycieli, którzy sami zadecydują, kiedy zaprezentują je swoim uczniom. 

Matura próbna z angielskiego 2020 - arkusz CKE i odpowiedzi

Arkusz matury próbnej z angielskiego 2020 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Wskazane jest, aby uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w ustalonej przez szkołę/nauczyciela formie. CKE proponuje również, aby uczniowie mogli przesłać swoje rozwiązania do nauczycieli (np. emailem w formie uzupełnionych plików lub zdjęć/skanów poszczególnych kartek rozwiązań), którzy – korzystając ze szczegółowych zasad oceniania rozwiązań zadań – będą mogli te odpowiedzi sprawdzić i ocenić oraz przekazać uczniom informację zwrotną.

Czy matury 2020 się odbędą, czy zostaną odwołane lub przesunięte? [KORONAWIRUS]

Przeprowadzenie próbnej matury 2020 jest dobrowolne. Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników egzaminu próbnego z poszczególnych przedmiotów. 

RadioZET.pl/JW