Zamknij

Matura próbna Nowa Era 2020: MATEMATYKA - odpowiedzi, arkusz, rozwiązania zadań

Jolanta Waligóra
03.01.2020 09:18
Matura próbna Nowa Era 2020: MATEMATYKA - odpowiedzi, arkusz, rozwiązania zadań
fot. SHUTTERSTOCK

Odpowiedzi z matury próbnej z Nowej Ery 2020 z matematyki na poziomie podstawowym będzie można znaleźć w internecie. Dzięki temu uczniowie będą mogli poznać swoje wstępne wyniki online bez wychodzenia z domu. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie znaleźć arkusz oraz odpowiedzi z matury próbnej 2020 z Nowej Ery z matematyki.

Matura próbna 2020 Nowa Era - MATEMATYKA: odpowiedzi, arkusz, rozwiązania zadań, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie znaleźć arkusze oraz odpowiedzi z matury próbnej z Nowej Ery 2020 z matematyki.

Matura próbna Nowa Era 2020 - MATEMATYKA: odpowiedzi [3.01]

Odpowiedzi z matury próbnej z Nowej Ery z matematyki 2020 będzie można znaleźć w internecie. W ten sposób uczniowie drogą online, bez wychodzenia z domu, będą mogli poznać swoje wstępne wyniki. Pozwoli to na zaoszczędzenie wielu stresów i nerwów związanych z oczekiwaniem na wyniki.

Odpowiedzi z matury próbnej 2020 z Nowej Ery z matematyki zamieszczone zostaną na stronie internetowej terazmatura.pl pod tym LINKIEM. Warto także dodać, że aby uzyskać dostęp do klucza odpowiedzi trzeba będzie założyć konto w Strefie ucznia lub - jeśli już je posiadamy - zalogować się. Data i godzina pojawienia się odpowiedzi z testu nie jest znana.

Przypomnijmy, że właściwa matura 2020 odbędzie się w dniach 4-21 maja. Na ten termin zaplanowano zarówno egzaminy pisemne z przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonych, jak i egzaminy ustne.

Matura próbna Nowa Era z matematyki 2020 - ARKUSZ i ODPOWIEDZI

Wraz z kluczem odpowiedzi udostępniony na wspomnianej powyżej stronie zostanie także arkusz matury próbnej Nowej Ery z matematyki 2020. Aby otrzymać dostęp do zadań z testu trzeba będzie założyć konto w Strefie ucznia lub - jeśli już je posiadamy - zalogować się. Data i godzina pojawienia się arkusza nie jest znana.

Matura próbna 2020 Nowa Era - POLSKI: odpowiedzi, arkusze, rozwiązania zadań

Próbna matura Nowej Ery z matematyki w 2020 roku odbędzie się w piątek, 3 stycznia. Jest to sugerowany termin egzaminu. Początek zaplanowany jest na godzinę 9:00. 7 stycznia z kolei odbędzie się test z języka angielskiego. W kolejnych dniach odbywać się będą egzaminy z różnych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Zagłosuj

Jak oceniasz próbną maturę z matematyki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW