Zamknij

Matura próbna Operon - język angielski i niemiecki [ARKUSZE PDF, ODPOWIEDZI]

Redakcja
23.11.2017 14:00
Matura próbna Operon - matura z angielskiego [ARKUSZE PDF, ODPOWIEDZI]
fot. pixabay.com

Zakończyła się pierwsza część językowa matury próbnej 2017 z Operonem. Arkusze i odpowiedzi z języka angielskiego i niemieckiego już są dostępne. Sprawdź, jak Ci poszło.

Próbna matura z Operonem 2017 z języka angielskiego i niemieckiego to świetny sprawdzian przed prawdziwym, majowym egzaminem dojrzałości. Całe wydarzenie przebiega dokładnie tak, jak właściwa matura, i pokazuje uczniom, czego mogą się spodziewać w maju. 23.11. odbył się sprawdzian z języka angielskiego.

Matura próbna - OPERON 2017: wyniki - kiedy będą?

Próbne arkusze maturalne z języka angielskiego - Operon 2017 

Próbny egzamin maturalny z języka angielskiego dzieli się na dwie części: podstawową i rozszerzoną. O godzinie 9:00 rozpoczęła się część podstawowa z języka angielskiego, która zgodnie z przyjętymi wytycznymi, trwa dokładnie 120 minut. Już o godzinie 13:00 na stronie internetowej wydawnictwa Operon pojawiły się arkusze i odpowiedzi do tej części egzaminu.

O godzinie 14.00 rozpoczęła się część rozszerzona egzaminu próbnego z języka angielskiego. Trwała ona dokładnie 150 minut i zakończyła się około 16:30. 

Arkusze maturalne - język niemiecki z Operonem [ODPOWIEDZI]

Próbna matura z Operonem 2017 to kolejna już edycja tego wydarzenia. Odbywa się ono od 2007 roku i cieszy dużym zainteresowaniem uczniów. Udział w nim mogą wziąć licealiści, którzy wcześniej zadeklarowali chęć sprawdzenia swojej wiedzy.

RadioZet.pl/operon.pl/JH