Zamknij

Matura próbna - WOS, GEOGRAFIA 2020: ODPOWIEDZI, arkusze, rozwiązania zadań [07.04]

Jolanta Waligóra
07.04.2020 08:15
Matura próbna - WOS, GEOGRAFIA 2020: ODPOWIEDZI, arkusze, rozwiązania zadań [07.04]
fot. PIXABAY

Odpowiedzi z matury próbnej z WOS-u i geografii 2020 oraz arkusze z tych przedmiotów to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a szczególnie wszyscy uczniowie, którzy 7 kwietnia podeszli do próbnych egzaminów dojrzałości. Rozwiązania zadań będzie można poznać jeszcze w tym miesiącu. Poniżej można znaleźć arkusze oraz odpowiedzi z próbnej matury 2020 z WOS-u i geografii.

Próbna matura 2020 - WOS, GEOGRAFIA: ODPOWIEDZI, arkusze CKE, rozwiązania zadań. Szczegółowe informacje oraz zarówno arkusze, jak i odpowiedzi z matury próbnej 2020 z WOS-u i geografii, można znaleźć w tym artykule.

Matura próbna 2020 - WOS: ODPOWIEDZI, arkusz, rozwiązania zadań [07.04]

Odpowiedzi z matury próbnej z WOS-u 2020 szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich uczniów. Przypomnijmy, że próbny egzamin dojrzałości z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym odbędzie się we wtorek 7 kwietnia 2020 roku. Arkusz próbnej matury z WOS-u 2020 będzie można znaleźć około godziny 9:00 rano na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Odpowiedzi z próbnej matury 2020 z WOS-u na poziomie rozszerzonym udostępnione zostaną w sieci jeszcze w tym miesiącu. Niewątpliwie pozwoli to na zaoszczędzenie wielu stresów i nerwów u uczniów. Rozwiązania zadań z wiedzy o społeczeństwie będzie można znaleźć w środę 15 kwietnia na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. 

Warto także wspomnieć, że każdy uczeń, który podszedł do próbnej matury z WOS-u online 2020, odpowiedzi powinien otrzymać także od swojego nauczyciela. Termin udostępnienia wyników zależy od nauczycieli, którzy sami zadecydują, kiedy zaprezentują je swoim uczniom. 

Czy matury 2020 się odbędą, czy zostaną odwołane lub przesunięte? [KORONAWIRUS]

Przypomnijmy, że z uwagi na tak długą nieobecność uczniów w szkołach spowodowaną panującą pandemią koronawirusa zadecydowano, że próbna matura w 2020 roku będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż to było w poprzednich latach i zostanie przeprowadzona przez internet. Matura próbna 2020 odbędzie się w dniach 2-8 kwietnia (czwartek-środa), a przeprowadzić ją będą mogły wszystkie zainteresowane tym szkoły.  

Koronawirus - SZKOŁA: do kiedy szkoły są zamknięte i nie będę odbywać się lekcje? [DATA]

Matura próbna: GEOGRAFIA 2020 - odpowiedzi i arkusz CKE

Arkusz matury próbnej z geografii 2020 udostępniony zostanie we wspomnianym powyżej terminie, czyli we wtorek 7 kwietnia 2020. Arkusz z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej będzie można znaleźć około godziny 14:00. 

Z kolei odpowiedzi z próbnej matury z geografii 2020 pojawią się w sieci, a dokładniej na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, w środę 15 kwietnia.

Warto także wspomnieć, że każdy uczeń, który podszedł do próbnej matury z geografii online 2020, odpowiedzi powinien otrzymać także od swojego nauczyciela. Termin udostępnienia wyników zależy od nauczycieli, którzy sami zadecydują, kiedy zaprezentują je swoim uczniom. 

Przeprowadzenie próbnej matury 2020 jest dobrowolne. Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników egzaminu próbnego z poszczególnych przedmiotów. 

RadioZET.pl/JW