Zamknij

Matura - wyniki 2019: GODZINA. O której godzinie i gdzie będzie można je sprawdzić online?

Jolanta Waligóra
03.07.2019 16:07
Matura - wyniki 2019: o której godzinie i gdzie będzie można je sprawdzić online?
fot. PIXABAY

O której wyniki matur 2019? Godzina udostępnienia długo wyczekiwanych wyników w internecie interesuje wszystkich maturzystów, którzy w tym roku w maju podeszli do egzaminu dojrzałości. Sprawdzamy, kiedy i o której godzinie wyniki matur 2019 zostaną udostępnione w internecie.

Wyniki matur 2019 - GODZINA: o której wyniki zostaną udostępnione online? Kiedy i gdzie dokładnie będzie można je sprawdzić? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o której godzinie wyniki matur 2019.

Matury 2019 - ile trzeba mieć procent, żeby zdać i czy trzeba zdać maturę rozszerzoną?

Wyniki matur 2019 - GODZINA: o której godzinie można sprawdzić wyniki online?

Informacji na temat tego, o której godzinie wyniki matur 2019 zostaną udostępnione, poszukuje wielu tegorocznych maturzystów, którzy w maju podeszli do egzaminu dojrzałości. Nic dziwnego, w końcu oczekiwanie na wyniki dla niektórych uczniów jest nawet bardziej stresujące niż sam egzamin. Zgodnie z komunikatem CKE, wyniki matur 2019 zostaną udostępnione w czwartek, 4 lipca między godziną 8.00 a 10.00.

Wyniki będą udostępniane w systemach informatycznych 4 lipca br. pomiędzy godziną 8:00 a 10:00. Zwracamy uwagę, że wyniki nie będą udostępnione w systemach informatycznych o północy.

Należy jednak pamiętać, że z uwagi na prawdopodobne przeciążenie serwerów, mogą wystąpić problemy z wejściem na stronę. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość i co jakiś czas ją odświeżać.

Matura 2019 - WYNIKI ONLINE. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki w internecie?

Matury 2019 pisemne na poziomie podstawowym z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego odbyły się w dniach 6-8 maja. W kolejnych dniach uczniowie przystąpili do egzaminów z przedmiotów na poziomie rozszerzonym oraz do matur ustnych.

Matura - wyniki 2019: gdzie będzie można je sprawdzić?

Wielu tegorocznych maturzystów szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie wyniki matur 2019 zostaną udostępnione. Będzie można je sprawdzić za pośrednictwem strony Okręgowej Komisji Edukacyjnej. W tym celu trzeba będzie wejść w zakładkę "Uczeń", a następnie wpisać swój PESEL oraz hasło, które każdy maturzysta otrzymał wcześniej w swojej szkole.

Wyniki matur 2019: jak sprawdzić? Kiedy będą? Jak się zalogować?

RadioZET.pl/JW