Zamknij

Maurycy Popiel - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 15:52
Maurycy Popiel - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? [WZROST, WIEK]
fot. Youtube/tofilm Tomek

Maurycy Popiel jest uczestnikiem 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To aktor, któremu popularność przyniosła m.in. rola w polskim serialu obyczajowym "M jak miłość". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Maurycy Popiel, jego wiek, wzrost, partnerkę, można znaleźć poniżej.

Kim jest Maurycy Popiel? Wzrost, wiek, rodzice, partnerka, dziewczyna, filmy, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczka 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", można znaleźć w tym artykule.

Maurycy Popiel z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kim jest uczestnik?

Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" Maurycy Popiel urodził się w Krakowie. Jego mamą jest aktorka teatralna i filmowa Lidia Bogaczówna. Aktor jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Był uczniem w klasie mistrzowskiej Krzysztofa Globisza.

Maurycy Popiec to aktor zarówno teatralny, jak i filmowy. Na swoim koncie ma m.in. występy w nowohuckim Teatrze Ludowym, w Operze Krakowskiej oraz w Teatrze Bagatela. Ponadto zagrał w takich filmowych i serialowych produkcjach jak "Mała matura 1947", "Miasto 44" czy "Polscy szpiedzy". Największą rozpoznawalność przyniosła aktorowi jednak rola w polskim serialu obyczajowym "M jak miłość". Maurycy Popiel wciela się tam w postać Olka Chodakowskiego, brata Marcina.

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" Maurycy Popiel rywalizować będzie z Czadomanem, Filipem Gurłaczem, Karolem Dziubą, Gosią Andrzejewicz, Martą Gałuszewską, Natalią Avelon oraz Kamilą Borutą. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera nowego sezonu 2020?

Maurycy Popiel - wzrost, wiek, partnerka, Instagram

Aktor i uczestnik 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" urodził się 3 stycznia 1990 roku. Oznacza to, że w 2020 skończył 30 lat. Wiele osób zastanawia się także, jaki jest wzrost Maurycego Popiela. Aktor mierzy około 182 cm. 

Partnerką Maurycego Popiela jest aktorka Izabela Warynkiewicz. 

Tworzymy związek od siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe - powiedział Maurycy Popiel w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" w 2019 roku.

Maurycy Popiel nie posiada konta na Instagramie.

RadioZET.pl/JW