Zamknij

McDonald's McDelivery Day 2018 - jak zdobyć darmowe ubrania i gadżety?

Redakcja
18.07.2018 14:52
McDonald's McDelivery Day 2018 - jak zdobyć darmowe ubrania i gadżety?
fot. materiały prasowe McDonald's

Darmowe ubrania i gadżety McDelivery z McDonald's będą możliwe do zdobycia już w czwartek, 19 lipca 2018! Sprawdzamy, jak otrzymać za darmo upominki przy zamówieniu jedzenia z McDonald's w Uber Eats i w jakich dniach będzie obowiązywała promocja.

Dzień McDelivery 2018 - ubrania i gadżety za darmo w McDonald's: jak zdobyć i kiedy będą dostępne darmowe upominki do zamówień w Uber Eats? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły nowej promocji w McDonald's w lipcu 2018.

» MacCoins - co to jest, jak je zdobyć, ile kosztują i do czego służą?

Darmowe ubrania i gadżety od McDonald's - jak je zdobyć?

Czwartek, 19 lipca 2018 to kolejna szansa na zdobycie gadżetów McDonald's za darmo. Jak otrzymać upominki? W tej chwili nie został jeszcze udostępniony regulamin promocji, jednak komunikat przedstawiony przez McDonald's brzmi następująco:

Niespodzianka z okazji McDelivery Day! Tylko 19 lipca zamów za minumum 30 zł swoje ulubione jedzenie z McDonald's za pomocą aplikacji Uber Eats i ciesz się limitowanymi gadżetami z kolekcji McDelivery!

Nie jest to pierwszy raz, kiedy McDonald's organizuje taką akcję. Prawie rok temu klienci, którzy odpowiednio szybko złożyli zamówienie, mogli zdobyć za darmo m.in. piżamy, koce piknikowe czy bluzy z kolekcji McDelivery.

» McDonald’s świętuje Światowy Dzień McDelivery 2017. Bedą niespodzianki!

McDelivery Day 2018 w McDonald's - kiedy będą rozdawane gadżety za darmo?

Darmowe ubrania i gadżety McDonald's będą dodawane do zamówień w tzw. McDelivery Day, który został zaplanowany na czwartek, 19 lipca 2018. Tym razem będą to m.in. koszulki, skarpetki, piny i akcesoria do telefonów. Warto pospieszyć się ze złożeniem zamówienia - wszystkie darmowe gadżety i ubrania McDonald's są limitowane i są dostępne tylko do wyczerpania zapasów!

Poniżej możecie obejrzeć wszystkie upominki, które będą dostępne w trakcie trwania akcji:

Akcja organizowana jest łącznie w 11 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Niemczech, Holandii. Więcej informacji o McDelivery oraz o Światowym Dniu McDelivery w McDonald's można znaleźć na stronie mcdeliveryatmcdonalds.com.

RadioZET.pl/KP