Zamknij

McDonald's: darmowa kawa 2018 - październik [ZASADY PROMOCJI]

Redakcja
04.10.2018 15:43
McDonald's: darmowa kawa 2018 - październik [ZASADY PROMOCJI]
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EASTNEWS

Darmowa kawa w McDonald's powróciła w październiku 2018 roku! Przez dwa tygodnie w wyznaczonych godzinach klienci będą mogli odebrać w lokalach kawę zupełnie za darmo. Jak to zrobić i do kiedy trwa akcja? Przedstawiamy zasady promocji.

McDonald's: darmowa kawa od 1 października 2018. Do kiedy trwa promocja w McDonald's? Jak dostać kawę za darmo? Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań i sprawdzamy szczegółowe zasady promocji.

» Kanapka Drwala 2018 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI] «

Darmowa kawa w McDonald's: październik 2018 - do kiedy? [GODZINY PROMOCJI]

Darmowa kawa w McDonald's w październiku 2018! To nie pierwsza tego typu promocja przygotowana przez markę. Za każdym razem akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, a klienci chętnie wpadają do lokalu po darmową kawę przed pracą czy szkołą. Promocja w McDonald's "Kawa za darmo" 2018 rozpocznie się w poniedziałek, 1 października. Akcja będzie trwać przez dwa tygodnie, więc ostatni raz bezpłatnie kawę będzie można odebrać w niedzielę, 14 października.

Promocja obowiązywać będzie w wyznaczonych godzinach. Darmową kawę w McDonald's w październiku 2018 będzie można odebrać w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej - od poniedziałku do piątku do 10:30 oraz w sobotę i w niedzielę do 11:00. 

McDonald's: darmowa kawa 2018 - październik [ZASADY PROMOCJI]

Zasady promocji darmowej kawy w McDonald's 2018 są bardzo proste. Każda osoba, która w okresie trwania promocji, zgłosi się do kasjera restauracji, otrzyma bezpłatnie jedną małą kawę spośród poniżej wymienionych:

  • kawa czarna,
  • kawa biała,
  • cappuccino.

Więcej szczegółowych informacji na temat darmowej kawy w McDonald's 2018 można znaleźć na stronie restauracji → mcdonalds.pl

To również może cię zainteresować:

» Gang Słodziaków - jak je zdobyć? [ZASADY PROMOCJI]

RadioZET.pl/JW