Zamknij

McDonald's - gratis do kawy 2019: jak dostać darmowe śniadanie i co to jest?

Karolina Piotrowska
18.11.2019 13:40
McDonalds - gratis do kawy 2019: jak dostać darmowe śniadanie i co to jest
fot. Shutterstock

Gratis do kawy w McDonald's 2019 w listopadzie to nowa promocja śniadaniowa, z której może skorzystać każdy klient popularnej restauracji typu fast-food. Sprawdzamy, jak otrzymać darmowe śniadanie do kawy w McDonald's, co to jest oraz jak długo będzie trwała promocja.

Śniadanie za darmo w McDonald's 2019 - jak otrzymać darmowe śniadanie i gratis do kawy? Sprawdzamy, ile potrwa promocja, kto może dostać darmowe śniadanie w McDonald's 2019 do kawy, w jakich godzinach można odebrać nowość za darmo i co to jest.

Gratis do kawy w McDonald's 2019 - jak otrzymać i co to jest?

Darmowe śniadanie do kawy może otrzymać każdy klient restauracji McDonald's. Wystarczy w okresie promocji odwiedzić wybrany punkt i kupić dowolną kawę (jako osobny produkt lub element jakiegokolwiek zestawu). W przypadku dokonania zakupu w kasach McCafé, prawdopodobnie otrzymamy kupon promocyjny upoważniający do odbioru darmowego śniadania w McDonald's. Przy okazji poprzedniej tego typu akcji kupon promocyjny mógł zostać zrealizowany do 7 dni od daty jego otrzymania, wyłącznie w porze serwowania oferty śniadaniowej, w dowolnej restauracji McDonald's, w której oferta śniadaniowa jest dostępna.

Wiemy już także, co będzie można otrzymać jako gratis do kawy w McDonald's w listopadzie 2019! Będzie to McMuffin z twarożkiem, który pojawi się jako nowość w ofercie śniadaniowej. Prawdopodobnie po okresie trwania promocji produkt będzie dostępny w ofercie stałej.

Promocja "Nowość na śniadanie w McDonald's GRATIS do każdej kawy" w 2019 roku prowadzona jest w restauracjach McDonald’s w Polsce, w których dostępna jest oferta śniadaniowa, za wyjątkiem restauracji McDonald’s znajdujących się na Lotnisku Chopina w Warszawie i w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz na dworcach kolejowych Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia. Promocją nie są objęte zakupy za pośrednictwem McDelivery™ w UberEATS, tą drogą nie można również zrealizować kuponu promocyjnego.

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI]

Śniadanie w McDonald's za darmo do kawy - od kiedy do kiedy?

Darmowe śniadanie w postaci kanapki McMuffin gratis do kawy w McDonald's możemy otrzymać od dnia od dnia 19 listopada do dnia 24 listopada 2019 roku, w porach serwowania oferty śniadaniowej. Śniadania serwowane są w wybranych restauracjach od poniedziałku do piątku do godziny 10.30, a w weekend do godziny 11.00.

Więcej informacji na temat promocji "Nowość na śniadanie w McDonald's GRATIS do każdej kawy" można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej www.mcdonalds.pl.

McMuffin z twarożkiem na śniadanie w McDonald's będzie można otrzymać tylko przez kilka dni, dlatego warto się pospieszyć, jeśli chcemy skorzystać z oferty i wypróbować nowość zanim trafi do stałej oferty.

RadioZET.pl/KP