Zamknij

McDonald's: promocja 10 października. Kanapka za 3 złote.

Redakcja
09.10.2018 16:11
McMuffin jajko i bekon
fot. mat. prasowe

Sieć McDonald's co pewien czas cieszy swoich wielbicieli atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi. A to kawa gratis, a to kupony promocyjne na wiele produktów z oferty. Teraz, tylko przez jeden dzień, obowiązywać będzie kolejna promocja. Oto szczegóły.

Dobra informacja dla fanów promocji w restauracjach McDonald's. Już 10 października sieć przeprowadzi kolejną akcję promocyjną, w której coś dla siebie znajdą fani jednej z kanapek.

McDonald's - promocja kanapki McMuffin 10.10.

Jak informuje biuro McDonald's 10 października w restauracjach sieci do nabycie będą lubiane przez wielu klientów kanapki McMuffin w wersji z jajkiem i bekonem w promocyjnej cenie 3 złotych. Akcja trwać będzie cały dzień.

Kanapka McMuffin Jajko i Bekon to jajko, plaster sera cheddar oraz bekon zamknięte w chrupiącej bułce. Dotąd kanapka ta pojawiała się już w promocji jako darmowy dodatek do porannej kawy. Teraz dostępna będzie w oddzielnej akcji promocyjnej. Co ważne, choć jest to produkt z menu śniadaniowego, tym razem dostępny będzie przez cały dzień.

Przy okazji swojej akcji promocyjnej. McDonald's opublikował badania o zwyczajach śniadaniowych Polaków, przeprowadzone na zlecenie sieci. Okazuje się, że - wbrew powszechnie panującej opinii o niejedzeniu śniadań - aż 83% mieszkańców naszego kraju deklaruje, iż w codziennej gonitwie i przy zawrotnym tempie życia mimo wszystko rozpoczyna dzień od posiłku. Z kolei 9% ankietowanych spożywa śniadanie kilka razy w tygodniu, natomiast jedynie 6% rezygnuje z niego całkowicie.

RadioZET.pl/mat. prasowe/SA