Zamknij

McDonald's - McMuffin gratis do kawy 2019: do kiedy i jak skorzystać z promocji? [WRZESIEŃ]

Jolanta Waligóra
03.09.2019 09:36
McDonalds - McMuffin gratis do kawy 2019: do kiedy i jak skorzystać z promocji? [WRZESIEŃ]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

Promocja w McDonald's na wrzesień 2019 "McMuffin gratis do kawy" już wystartowała! Akcja potrwa tydzień, a skorzystać z niej może każdy klient restauracji typu fast-food, który spełni określone wymagania. Szczegółowe informacje na temat tego, jak skorzystać z promocji "McMuffin za darmo" we wrześniu 2019 w McDonald's i do kiedy trwa akcja, można znaleźć poniżej.

Promocja McDonald's - wrzesień 2019: McMuffin gratis do kawy 2019. Od kiedy i do kiedy trwa akcja promocyjna? Jak z niej skorzystać? Jakie warunki trzeba spełnić? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o promocji McMuffin gratis do kawy we wrześniu w McDonald's 2019.

McMuffin gratis do kawy: wrzesień 2019 - jak skorzystać z promocji?

Z promocji McDonald's we wrześniu 2019 na McMuffina może skorzystać każdy klient restauracji typu fast-food, który spełni określone wymagania. Aby otrzymać bezpłatną kanapkę, należy w okresie trwania akcji promocyjnej, kupić kawę albo herbatę (jako osobny produkt lub element jakiegokolwiek zestawu). W ten sposób otrzymamy McMuffina jajko i bekon. W przypadku zakupu kawy w kasach McCafé klient otrzyma kupon promocyjny upoważniający do odbioru takiej kanapki w restauracji McDonald's. Taki kupon na McMuffina gratis do kawy 2019 może być zrealizowany 7 dni od daty jego otrzymania, wyłącznie w porze serwowania oferty śniadaniowej, w dowolnej restauracji McDonald’s, w której oferta śniadaniowa jest dostępna. 

Promocja "McMuffin gratis do kawy" we wrześniu 2019 obowiązuje w restauracjach McDonald’s w Polsce, w których dostępna jest oferta śniadaniowa, z wyjątkiem restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz dworców kolejowych Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia. Promocja nie jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Uber Eats w ramach usługi McDelivery, za pośrednictwem aplikacji nie można również zrealizować kuponu promocyjnego.

McDonald's - promocja na wrzesień 2019: do kiedy McMuffin gratis do kawy?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, do kiedy McMuffin gratis do kawy we wrześniu 2019. Promocja w McDonald's rozpoczęła się w poniedziałek, 2 września i potrwa przez tydzień, aż do niedzieli, 8 września. Akcja promocyjna obowiązywać będzie w godzinach trwania oferty śniadaniowej, tj. codziennie do 10:30 oraz w weekend do 11:00. 

McDonalds i pływająca reklama w Łazienkach Królewskich. Oburzenie w sieci

Zagłosuj

Lubisz McMuffiny w McDonald's?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW