Zamknij

Mecz Argentyna - Islandia: transmisja online i w TV. O której? [16.06.]

Redakcja
15.06.2018 13:13
Mecz Argentyna - Islandia: transmisja online i w TV. O której? [16.06.]
fot. PIXABAY

Mecz Argentyna - Islandia online i w TV. Kiedy, gdzie i o której godzinie transmisja Argentyna - Islandia na żywo za darmo? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu miłośników piłki nożnej. Dodatkowo podczas pojedynku sędziować będzie Polak - Szymon Marciniak. Sprawdzamy informacje o streamie meczu w internecie oraz transmisji telewizyjnej. 

Mecz Argentyna - Islandia odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. Dla Islandii popołudniowa rywalizacja będzie debiutem na mundialu. Nigdy wcześniej tej drużynie nie udało się wystąpić w mistrzostwach świata. Dodatkowo piłkarskie spotkanie sędziować będzie Polak - Szymon Marciniak. Sprawdzamy informacje o streamie meczu w internecie oraz transmisji telewizyjnej. 

Mecz Argentyna - Islandia: transmisja w TV. O której? [16.06.]

Dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania obu drużyn na mundialu 2018, mamy dobre wiadomości. Przewidziana jest transmisja meczu Argentyna - Islandia w TV. Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Początek rywalizacji o godzinie 14:50. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 wystartuje o 14:30. 

Przypominamy, że XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to pierwszy tego typu turniej, który odbędzie się w Europie Wschodniej i pierwszy, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W mundialu 2018 wezmą udział 32 reprezentacje krajów. Łącznie podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach i w 11 miastach.

Mundial 2018: Argentyna - Islandia online. Gdzie obejrzeć mecz?

Piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Argentyna - Islandia na żywo w internecie znajdziemy na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dostęp na platformę jest bezpłatny. 

Dodatkowo na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

ARGENTYNA - ISLANDIA NA ŻYWO: WICEMISTRZ ŚWIATA KONTRA REWELACJA EURO 2016

RadioZET.pl/JW