Zamknij

Mecz Polska - Słowenia: gdzie i októrej oglądać transmisję online i w TV?

Redakcja
30.08.2017 09:49
Mecz Polska - Słowenia: gdzie i kiedy oglądać transmisję z ME 2017?
fot. lottoeurovolley2017.com

Gdzie oglądać mecz Polska - Słowenia na ME siatkówki? Transmisja w TV będzie dostępna dla widzów za darmo. Kolejne spotkanie Polaków na Mistrzostwach Europy dostępne będzie także online. Sprawdzamy, gdzie, kiedy i o której zaczną się transmisje i streamy meczu Polska - Słowenia online i w telewizji.

Mecz Polska - Słowenia na ME w siatkówce 2017 i jego wynik zadecydują o dalszych losach polskiej reprezentacji podczas całego turnieju. Sprawdzamy, gdzie oglądać transmisję z meczu w telewizji i online na żywo.

Polska - Słowenia: transmisja w TV

Zwycięstwa Polski w meczu z Estonią 3:0 oraz z Finlandią z tym samym wynikiem zapewniły nam awans do fazy pucharowej. Pierwszy mecz barażowy Polacy rozegrają ze Słowenią w środę, 30 września 2017. Mecz Polska - Słowenia w telewizji obejrzeć będzie można o godzinie 20.30 - dokładnie wtedy rozpocznie się kolejne spotkanie polskiej reprezentacji.

Zobacz także

Mecz Polska - Słowenia online - gdzie oglądać na żywo?

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 w telewizji za darmo są dostępne na kanale Polsat. Oprócz tego dostępny będzie stream online meczu Polska - Słowenia na platformie IPLA.tv. Dostęp do transmisji w tym przypadku jest jednak płatny.

Zobacz także

Pozostałe mecze barażowe na ME w siatkówce 2017 rozegrają ze sobą drużyny: Bułgaria - Finlandia, Włochy - Turcja oraz Francja - Czechy. Reprezentacje będą rywalizowały o awans do ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane dzień później - 31 sierpnia. W półfinałach oraz meczach o medale najlepsze drużyny turnieju zagrają w Krakowie odpowiednio 2 i 3 września.

RadioZET.pl/KP