Zamknij

Mecz Polska - Włochy: na żywo - transmisja w TV, stream online

Redakcja
07.09.2018 09:18
Mecz Polska - Włochy: na żywo - transmisja w TV, stream online
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy? Transmisja w TV, stream online oraz inne informacje na temat piątkowego pojedynku znajdziecie w tym artykule. Zarówno dla naszej reprezentacji, jak i drużyny z Włoch będzie to pierwsze starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Sprawdzamy informacje na temat transmisji telewizyjnej oraz bezpłatnym streamie w internecie. 

Polska - Włochy 2018: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać na żywo w telewizji? Gdzie darmowy stream z pojedynku w internecie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Mecz Polska - Włochy: na żywo - transmisja w TV

Dla wszystkich kibiców, którzy zastanawiają się, gdzie oglądać mecz Polska - Włochy, mamy dobrą wiadomość. Pojedynek, który odbędzie się 7 września, będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisja Polska - Włochy 2018 na żywo dostępna będzie na kanałach: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:45. Z kolei studio w TVP wystartuje o 20:30, w TVP Sport o 18:00, a w Polsat Sport już o 17:30. 

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Włochy?

Liczba głosów:

Transmisję meczu Polska - Włochy komentować będą Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński. Studio w Telewizji Polskiej poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą Sebastian Mila i Tomasz Kłos.

Polska - Włochy 2018: online, stream w internecie. Gdzie oglądać mecz?

Piątkowy pojedynek będzie można obejrzeć także w internecie. Stream meczu Polska - Włochy 2018 online dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl.  

Relacja meczu Polska - Włochy 2018 na żywo na → sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Włochy 2018?

Liczba głosów:

Wieczorne starcie zarówno dla naszej reprezentacji, jak i zespołu z Włoch będzie pierwszym pojedynkiem rozegranych w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Obydwie drużyny będą chciały zrehabilitować się po ostatnich niepowodzeniach. Przypominamy, że Polska na mundialu w pierwszej kolejce przegrała z Senegalem (1:2), a następnie z Kolumbią (0:3). Zwycięstwo odniosła dopiero w trzecim meczu z Japonią, który wygrała 1:0. To jednak nie zapewniło jej wystarczającej liczby punktów, by wyjść z grupy. Z kolei drużyna z Włoch nawet nie zakwalifikowała się na MŚ. Zatem Liga Narodów UEFA 2018 dla obydwu zespołów to doskonała okazja na zrehabilitowanie się.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW