Zamknij

Mecz TVN - WOŚP 2019: transmisja. Kiedy oglądać mecz i o której godzinie?

Jolanta Waligóra
06.09.2019 13:37
Mecz TVN - WOŚP 2019: transmisja. Kiedy oglądać mecz i o której godzinie?
fot. Piotr Molecki/East News

Wielki mecz TVN - WOŚP 2019 odbędzie się w pierwszej połowie września. Tradycyjnie drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkają się na murawie stadionu warszawskiej Legii w Warszawie. Ci, którzy nie mogą oglądać starcia na żywo z trybun, będą mogli to zrobić przed telewizorami. Sprawdzamy informacje o transmisji meczu TVN - WOŚP 2019 online i w TV.

Wielki mecz TVN - WOŚP 2019: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać długo wyczekiwane wydarzenie sportowe? Kiedy dokładnie się odbędzie? O której godzinie początek starcia? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy transmisję meczu TVN - WOŚP 2019.

Wielki mecz TVN - WOŚP 2019: TRANSMISJA. Gdzie i o której oglądać?

Długo wyczekiwany piłkarski pojedynek odbędzie się w niedzielę, 8 września. Tradycyjnie drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkają się na murawie stadionu warszawskiej Legii w Warszawie. Transmisja meczu TVN - WOŚP 2019 dostępna będzie w telewizji. Relację z wydarzenia będzie można oglądać na kanale TVN. Początek o godzinie 17:00. 

Na czele drużyn staną Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP), a gospodarzami imprezy będzie m.in. Marcin Prokop. W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus. Z kolei WOŚP na boisku reprezentować będą m.in.Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała (Nocny Kochanek), Rafał Karwot (wokalista Tabu), Michał Jelonek (Hunter), Przemysław Grabowski (Zenek z formacji Kabanos) oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: kiedy i gdzie odbędzie się mecz? [SKŁAD DRUŻYN]

Mecz TVN - WOŚP 2019: online. Gdzie oglądać w internecie?

Wiele osób szuka także informacji na temat możliwości obejrzenia meczu TVN - WOŚP 2019 online. Na żywo piłkarski pojedynek nie będzie prawdopodobnie transmitowany. Możliwe jednak, że tak jak to było przy poprzednich edycjach wydarzenia, po jakimś czasie będzie można go obejrzeć w internetowym serwisie Player.pl.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

Przypomnijmy, że Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel. 

RadioZET.pl/JW