Zamknij

Mecz ostatniej szansy: Polska - Kolumbia. Co to oznacza i kiedy jest?

Redakcja
24.06.2018 15:38
Mecz ostatniej szansy: Polska - Kolumbia. Co to oznacza i kiedy jest?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Mecz o wszystko: Polska - Kolumbia odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca. Będzie to drugie starcie dla naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. O której godzinie oglądać, co oznacza i dlaczego jest to mecz ostatniej szansy dla Polaków? Wyjaśniamy.

Co to znaczy "mecz ostatniej szansy"? Na MŚ 2018 niestety spotkanie Polska - Kolumbia jest właśnine takim meczem o wszystko. Co to dokładnie oznacza? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej wyszukiwanych pytań.

» Mundial 2018: TERMINARZ transmisji w TV i online. Gdzie oglądać? «

Mecz ostatniej szansy - co to oznacza? [WYJAŚNIENIE]

Mecz ostatniej szansy, mecz o wszystko to określenia, które zaczęły pojawiać się po przegranym pojedynku z Senegalem (1:2), który miał miejsce we wtorek, 19 czerwca. W związku z tym wiele osób zaczęło zastanawiać się, co to właściwie oznacza. Na początku warto wspomnieć, że określenie mecz ostatniej szansy odnosi się do nadchodzącego pojedynku Polska - Kolumbia. Dlaczego?

Drużyna, która przegra niedzielny mecz, będzie mogła pakować walizki i jechać do domu. Z kolei wygrany skład zwiększy swoje nadzieje na wyjście z grupy H. W przypadku remisu obie drużyny zachowają szanse na awans, ale będą musiały zarówno zwyciężyć ostatnie spotkanie, jak i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w pozostałych meczach w grupie. Zatem mecz ostatniej szansy Polska - Kolumbia dla reprezentacji Polski i Kolumbii będzie pojedynkiem o wszystko.

Zagłosuj

Kto wygra mecz o wszystko?

Liczba głosów:

Przypominamy, że w grupie H MŚ 2018 znajdują się następują drużyny: Polska, Kolumbia, Senegal, Japonia. Najpierw Kolumbia niespodziewanie przegrała z Japonią (1:2), a następnie zrealizował się najgorszy scenariusz dla naszej reprezentacji - skład Adama Nawałki przegrał piłkarski pojedynek z Senegalem (1:2).

» Kolumbia - skład reprezentacji na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji

Mecz o wszystko: Polska - Kolumbia. Kiedy i o której? [DATA, GODZINA]

Mecz Polska - Kolumbia to jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków. Z pewnością nadchodząca rywalizacja dostarczy kibicom dużej dawki emocji. W końcu będzie to mecz o wszystko, czyli ostatnia szansa dla Polaków na zostanie w grupie. Piłkarskie spotkanie odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca. Początek meczu o godzinie 20:00.

Na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

» POLSKA - KOLUMBIA: JAMES KONTRA LEWANDOWSKI! [NA ŻYWO] «

Kto wygra mecz o wszystko Polska - Kolumbia? Dowiemy się w niedzielę. Trzymamy kciuki za Polaków!

RadioZET.pl/JW