Zamknij

MeetUp 2018 - kto będzie? Program, data, gwiazdy [KRAKÓW]

Redakcja
31.08.2018 13:05
MeetUp 2018 - kto będzie? Program, data, gwiazdy [KRAKÓW]
fot. screen z youtube/reZigiusz

MeetUp 2018 w Krakowie już na początku września. Na Tauron Arena pojawią się najpopularniejsi twórcy polskiej sceny internetowej m.in. Poszukiwacz, O Matko i Córko, Kamyk, Jcob czy Matura To Bzdura. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów. Kto będzie na MeetUp 2018 i kiedy odbędzie się wydarzenie? Przedstawiamy szczegółowy program. 

MeetUp2018: Kraków - kto będzie? Kiedy wydarzenie na Tauron Arena Kraków? Kto się pojawi? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje - datę, gwiazdy i program.

» Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty «

Kiedy MeetUp 2018 w Krakowie? DATA wydarzenia

MeetUp 2018 na Tauron Arena Kraków odbędzie się 1 września. To największe wydarzenie branży YouTube w Polsce. W sobotę na stadionie pojawią się najpopularniejsi twórcy polskiej sceny internetowej. Będzie to zatem doskonała okazja do spotkania oraz nawiązania kontaktów z największymi twórcami internetowymi.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w MeetUp 2018 w Krakowie?

Liczba głosów:

W tym roku już po raz szósty Kraków zostanie polską stolicą YouTube'a. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła aż 20 tysięcy fanów. Była to największa liczba uczestników w historii wydarzenia. Organizatorzy MeetUp 2018 planują pobić ten rekord.

MeetUp 2018 - kto będzie? Program wydarzenia

Wielu miłośników podobnych wydarzeń zastanawia się także, kto będzie na MeetUp 2018. Udział w imprezie wezmą m.in. Poszukiwacz, O Matko i Córko, Kamyk, Jcob, Nervarien, Życie na Wózku, Matura To Bzdura, Jula Kołaczek czy Zwariowany Marcin. Pełną listę gwiazd można znaleźć na stronie wydarzenia: apynews.pl/meetup.

Ambasadorami tegorocznej edycji imprezy zostali ReZigiusz, Izak oraz Friz. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program MeetUp 2018.

mu

RadioZET.pl/JW