Zamknij

Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce [INFORMACJE]

Redakcja
22.08.2018 09:07
Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce [PROGRAM WYDARZENIA]
fot. LUCYNA NENOW/POLSKA PRESS/EASTNEWS

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2018 odbędzie się już pod koniec sierpnia. Jest to organizowany cyklicznie, od 2009 roku międzynarodowy mityng lekkoatletyczny. W trakcie trwania 8. edycji w wydarzeniu wzięło udział wielu utytułowanych lekkoatletów, m.in. mistrzów świata i mistrzów olimpijskich. Kiedy dokładnie i gdzie kolejna edycja sportowej imprezy? Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy ceny biletów.

Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce. Kiedy i gdzie? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącego wydarzenia i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Memoriał Wagnera 2018: bilety, karnety, data, terminarz [INFORMACJE]

Gdzie i kiedy Memoriał Kamili Skolimowskiej 2018? [DATA, MIEJSCE]

Memoriał Skolimowskiej 2018 odbędzie się w środę, 22 sierpnia. Tradycyjnie impreza sportowa miała miejsce na PGE Narodowym w Warszawie, jednak tegoroczna edycja organizowana jest na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

» Memoriał Kamili Skolimowskiej NA ŻYWO [RELACJA, WYNIKI] «

Przypominamy, że Memoriał Kamili Skolimowskiej to organizowany cyklicznie przez Fundację Kamili Skolimowskiej, począwszy od 2009 roku, międzynarodowy mityng lekkoatletyczny. Z każdym kolejnym rokiem Memoriał zdobywał coraz większy prestiż, a sam program został wzbogacony o nowe konkurencje lekkoatletyczne. Szczegółowy program tegorocznej edycji imprezy można znaleźć w linku poniżej.

» Memoriał Skolimowskiej 2018: PROGRAM i zawodnicy. Kto wystąpi, o której? «

Bilety na Memoriał Skolimowskiej 2018 - cena. Gdzie i za ile kupić?

Bilety na Memoriał Skolimowskiej 2018 nieobowiązują - wstęp bezpłatny. W związku z rezygnacją Anity Włodarczyk z udziału w Memoriale, Fundacja Kamili Skolimowskiej podjęła decyzję, że wstęp dla kibiców na 9. Memoriał Kamili Skolimowskiej będzie darmowy. Wszystkie osoby, które już zdążyły zaopatrzyć się w wejściówki, otrzymają zwrot pieniędzy.

> > > To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW