Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce [PROGRAM WYDARZENIA]

13.07.2018 15:54

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2018 odbędzie się już pod koniec sierpnia. Jest to organizowany cyklicznie, od 2009 roku międzynarodowy mityng lekkoatletyczny. W trakcie trwania 8. edycji w wydarzeniu wzięło udział wielu utytułowanych lekkoatletów, m.in. mistrzów świata i mistrzów olimpijskich. Kiedy i gdzie kolejna edycja sportowej imprezy? Przedstawiamy datę, miejsce, program i sprawdzamy ceny biletów.

Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce [PROGRAM WYDARZENIA] fot. LUCYNA NENOW/POLSKA PRESS/EASTNEWS

Memoriał Skolimowskiej 2018 - bilety, data, miejsce. Kiedy i gdzie? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącego wydarzenia i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu «

Gdzie i kiedy Memoriał Kamili Skolimowskiej 2018? [DATA, MIEJSCE]

Memoriał Skolimowskiej 2018 odbędzie się w środę, 22 sierpnia. Tradycyjnie impreza sportowa miała miejsce na PGE Narodowym w Warszawie, jednak tegoroczna 8. edycja zostanie zorganizowana na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

"W Warszawie spędziliśmy osiem pięknych lat, na PGE Narodowym padło wiele znakomitych wyników, a każdego roku impreza przyciągała coraz więcej kibiców. Jednak PGE Narodowy nie jest obiektem lekkoatletycznym, nie ma technicznej możliwości wybudowania bieżni okólnej i w związku z tym nie mogliśmy rozgrywać tam wszystkich konkurencji, szczególnie biegowych, w których mamy przecież wielkie gwiazdy. Przeprowadzka na Stadion Śląski to możliwość rozwoju. Obok tradycyjnie świetnych rzutów widzowie zobaczą także czołowych biegaczy świata. Jestem przekonany, że 22 sierpnia chorzowski gigant zapełni się kibicami spragnionymi wielkiego sportu, a doskonale wiemy, że mieszkańcy Śląska sport mają po prostu we krwi" – oświadczył dyrektor Memoriału Kamili Skolimowskiej Marcin Rosengarten.

Przypominamy, że Memoriał Kamili Skolimowskiej to organizowany cyklicznie przez Fundację Kamili Skolimowskiej, począwszy od 2009 roku, międzynarodowy mityng lekkoatletyczny. Z każdym kolejnym rokiem Memoriał zdobywał coraz większy prestiż, a sam program został wzbogacony o nowe konkurencje lekkoatletyczne.

Memoriał Skolimowskiej 2018 - PROGRAM wydarzenia

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w sierpniowej imprezie sportowej, muszą uzbroić się w cierpliwość. Program Memoriału Skolimowskiej 2018 nie został jeszcze podany. Wiemy natomiast, że w wydarzeniu m.in. wezmą udział następujący sportowcy:

  • Anita Włodarczyk
  • Paweł Małachowski

Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» Memoriał Wagnera 2018: bilety, karnety, data, terminarz [INFORMACJE]

Bilety na Memoriał Skolimowskiej 2018 - cena. Gdzie i za ile kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu. Bilety na Memoriał Skolimowskiej 2018 są w sprzedaży! Wejściówki można nabyć na stronach: eBilet.pl, KupBilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży - salonach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert, Księgarniach PWN oraz punktach STS.

Ceny biletów na Memoriał Skolimowskiej 2018 oscylują w granicach od 10 zł za trybunę górną, do 15 zł za trybunę dolną.

RadioZET.pl/JW

Oceń