Zamknij

Memoriał Skolimowskiej 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?

Redakcja
22.08.2018 09:08
Memoriał Skolimowskiej 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?
fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER/EASTNEWS

Transmisja Memoriału Skolimowskiej 2018 na żywo w TV i online. Gdzie, kiedy i o której oglądać 9. edycję sportowej imprezy, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Memoriał Skolimowskiej 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z często zadawanych pytań.

Memoriał Skolimowskiej 2018 na żywo: transmisja w TV. O której oglądać?

Memoriał Skolimowskiej 2018 odbędzie się w środę, 22 sierpnia. Tradycyjnie impreza sportowa miała miejsce na PGE Narodowym w Warszawie, jednak tegoroczna edycja organizowana jest na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń. Przewidziana jest transmisja Memoriału Skolimowskiej 2018. Na żywo w TV sportową imprezę będzie można obejrzeć na kanale TVP 1. Początek o godzinie 17:35. Z kolei zakończenie transmisji przewidziane jest na 19:30.

» Memoriał Kamili Skolimowskiej NA ŻYWO [RELACJA, WYNIKI] «

Przypominamy, że Memoriał Kamili Skolimowskiej to organizowany cyklicznie przez Fundację Kamili Skolimowskiej, począwszy od 2009 roku, międzynarodowy mityng lekkoatletyczny. Z każdym kolejnym rokiem Memoriał zdobywał coraz większy prestiż, a sam program został wzbogacony o nowe konkurencje lekkoatletyczne.

Memoriał Skolimowskiej 2018 online. Gdzie oglądać?

Sportowe wydarzenie będzie można obejrzeć także w internecie. Memoriał Skolimowskiej 2018 online dostępny będzie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

> > > To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW