Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Męskie Granie 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić wejściówki? [CENNIK]

23.05.2018 10:59

Bilety na Męskie Granie 2018 - kiedy i gdzie kupić wejściówki na koncerty? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu miłośników nadchodzącego wydarzenia. Sprawdzamy, za pośrednictwem jakiej strony będzie można nabyć bilety na Męskie Granie 2018 i w jakiej są cenie.

Męskie Granie 2018: bilety. Kiedy i gdzie kupić wejściówki? [CENNIK] fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na Męskie Granie 2018 - kiedy trafią do sprzedaży i gdzie można je nabyć? Sprawdzamy ceny biletów na Męskie Granie 2018.

» Męskie Granie 2018: kiedy, gdzie, jacy wykonawcy? [TRASA KONCERTOWA] «

Męskie Granie 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić wejściówki?

Męskie Granie 2018 rozpocznie się 14 lipca w Poznaniu. Z kolei finałowy koncert, zgodnie z tradycją, odbędzie się 25 sierpnia w Żywcu. Ponadto Męskie Granie 2018 zagra w takich miastach w Polsce, jak wspomniany wcześniej Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa oraz Żywiec. W związku z nadchodzącym wydarzeniem wiele osób szuka informacji na temat biletów na Męskie Granie 2018.

Bilety na Męskie Granie 2018 trafiły do sprzedaży w czwartek, 10 maja o godzinie 12:00. Przedsprzedaż wejściówek została jednak już zakończona. Regularna sprzedaż biletów natomiast rozpocznie się w czerwcu. Niestety nie została udostępniona jeszcze dokładna data startu. Jeśli tylko pojawi się informacja na ten temat, zamieścimy ją w tym artykule. Bilety na Męskie Granie 2018 będzie można nabyć za pośrednictwem strony: ebilet.pl.

Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już 9. edycja Męskiego Grania. Od kilku lat na scenie spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne gatunki muzyczne. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci.

Bilety - Męskie Granie 2018: cena wejściówek

Ceny biletów na Męskie Granie 2018 wynoszą 119 zł na koncerty w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni oraz Warszawie. Z kolei bilet na Męskie Granie 2018 w Żywcu będzie można zakupić w cenie 99 zł.

RadioZET.pl/JW

Oceń