Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Męskie Granie 2018: kto zagra, kiedy, gdzie? [TRASA KONCERTOWA]

23.05.2018 11:09

Trasa koncertowa Męskie Granie 2018 wystartuje w połowie lipca w Poznaniu. Z kolei finałowy koncert Męskiego Grania 2018 zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu. Jakie jeszcze miasta w Polsce odwiedzi trasa koncertowa, kiedy oraz jacy wykonawcy wystąpią podczas tegorocznej edycji? W tym artykule znajdziecie aktualne informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Męskie Granie 2018: kiedy, gdzie, jacy wykonawcy? [TRASA KONCERTOWA] fot. Mikolaj Zacharow/REPORTER/EASTNEWS

Męskie Granie 2018: kto zagra, kiedy, gdzie? To jedne z najczęściej pojawiających się pytań. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące trasy koncertowej Męskie Granie 2018.

» Męskie Granie 2018: bilety. Kiedy i gdzie kupić wejściówki? [CENNIK] «

Męskie Granie 2018: kiedy i gdzie koncerty? [TRASA I LISTA MIAST]

Trasa koncertowa Męskie Granie 2018 wystartuje w połowie lipca, a dokładnie 14.07. w Poznaniu. Z kolei finałowy koncert, zgodnie z tradycją, odbędzie się 25 sierpnia w Żywcu. W tym roku Męskie Granie zagra w siedmiu większych miastach w Polsce. Poniżej przedstawiamy szczegółową trasę Męskiego Grania 2018 wraz z dokładnymi terminami.

- 14 lipca: Poznań (Park Cytadela, Al. Armii Poznań)

- 21 lipca: Katowice (Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1)

- 28 lipca: Wrocław (Pergola, ul. Wystawowa 1)

- 4 sierpnia: Kraków (Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12 A)

- 11 sierpnia: Gdynia (Park Kolibki, 291)

- 18 sierpnia: Warszawa (Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa)

- 25 sierpnia: Żywiec, (Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50)

a

Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już 9. edycja Męskiego Grania. Od kilku lat na scenie spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne gatunki muzyczne. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci.

Męskie Granie 2018: kto zagra? 

Wielu miłośników podobnych imprez muzycznych, szuka także informacji na temat tego, kto zagra na Męskim Graniu 2018. Liderami orkiestry Męskie Granie i wykonawcami tegorocznego singla są: Dawid Podsiadło, Kortez oraz Krzysztof Zalewski, który jest także głównym autorem utworu "Początek".

Jak mówi Maja Bucholc z Grupy Żywiec - Przed nami dziewiąta edycja trasy Męskie Granie. W tym roku po raz kolejny odwiedzimy aż siedem miast. Mamy nadzieję, że dobór artystów spotka się z dużym zainteresowaniem fanów dobrej, polskiej muzyki. Na żadnej ze scen nie zabraknie nieoczywistych interpretacji, artystycznych poszukiwań oraz dźwiękowych eksperymentów – a wszystko to w wykonaniu najbardziej utalentowanych muzyków. Dużym zaskoczeniem będzie prawdopodobnie także wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra, który niedługo poznamy – dodaje.

RadioZET.pl/JW

Oceń