Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Męskie Granie 2019 - TRASA, ARTYŚCI: kto wystąpi, kiedy i gdzie koncerty?

07.05.2019 11:51

Trasa Męskiego Grania 2019 i artyści, którzy wystąpią na koncertach to informacje, które szczególnie interesują miłośników podobnych wydarzeń muzycznych. Choć wszystkie informacje nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Kto wystąpi na Męskim Graniu 2019 i kiedy rusza trasa koncertowa? Szczegóły zamieszczamy poniżej. 

Męskie Granie 2019 - TRASA, ARTYŚCI: kto wystąpi, kiedy i gdzie koncerty? fot. Piotr Zagiell/East News

Męskie Granie 2019 - kto zagra? Kiedy odbędą się koncerty? Gdzie będą mieć miejsce? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o trasie Męskiego Grania 2019 i artystach, którzy wezmą udział w muzycznym wydarzeniu.

Męskie Granie 2019: gdzie i kiedy odbędą się koncerty? Opublikowano listę miast

Męskie Granie 2019 - TRASA: kiedy i gdzie koncerty?

Trasa koncertowa Męskiego Grania 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń muzycznych. Mamy dobre wiadomości - trasa Męskiego Grania 2019 została ogłoszona i obejmie siedem koncertów, które odbędą się w całej Polsce. Trasa rozpocznie się w lipcu w Poznaniu i tradycyjnie zakończy w sierpniu w Żywcu. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o datach i miejscach koncertów Męskiego Grania 2019.

  • 13 lipca – Poznań, Cytadela
  • 20 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 27 lipca – Gdynia, Park Kolibki
  • 3 sierpnia – Wrocław, Partynice
  • 10 sierpnia – Katowice, Strefa Kultury
  • 17 sierpnia – Warszawa, Służewiec
  • 24 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

Męskie Granie 2019 - BILETY: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już 10. edycja Męskiego Grania. Od kilku lat na scenie spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne gatunki muzyczne. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci. Tegoroczna jubileuszowa edycja - jak zapowiadają organizatorzy - ma przynieść wiele niespodzianek.

Artyści Męskiego Grania 2019 - kto zagra na koncertach?

Po ogłoszeniu informacji o trasie koncertowej wiele osób szuka w sieci także szczegółów na temat tego, kto wystąpi na Męskim Graniu 2019. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Lista artystów Męskiego Grania 2019 nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Przypominamy, że w ubiegłym roku Męskiemu Graniu przewodzili Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski oraz Kortez. Napisany przez nich utwór "Początek" był jednym z największych przebojów 2018 roku.

RadioZET.pl/JW

Oceń