Zamknij

Męskie Granie 2020 - ONLINE: gdzie oglądać i kto wystąpi na koncercie w Żywcu? [TRANSMISJA 8.08]

04.08.2020 12:22
Męskie Granie 2020 - ONLINE: gdzie oglądać i kto wystąpi na koncercie w Żywcu? [TRANSMISJA 8.08]
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać Męskie Granie 2020 online? Muzyczne wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 8 sierpnia. Podczas imprezy, która transmitowana będzie w internecie, zaśpiewają największe polskie gwiazdy, m.in. Król, Daria Zawiałow, Dawid Podiasło i Bass Astral x Igo. Szczegóły dotyczące transmisji Męskiego Grania 8.08.2020 online, można znaleźć poniżej.

Męskie Granie 2020 ONLINE - TRANSMISJA 8.08. Gdzie obejrzeć koncert w Żywcu na żywo? O której godzinie transmisja w internecie? Kto wystąpi? Co się wydarzy? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o transmisji Męskiego Grania 08.08.2020 online.

Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA: gdzie oglądać koncert w Żywcu online 8.08?

W tym roku wyjątkowo nie odbędzie się trasa Męskiego Grania. Wszystko oczywiście z powodu trwającej epidemii koronawirusa w Polsce. Organizatorzy muzycznego wydarzenia wyszli jednak naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i zaplanowali relację z koncertu w Żywcu na żywo, którą będzie można obejrzeć w internecie. Transmisja Męskiego Grania 2020 online dostępna będzie w serwisie YouTube oraz na Facebooku Męskiego Grania. 

Początek koncertu Męskie Granie 2020 online zaplanowany został na godzinę 17:00.

Przypomnijmy, że specjalny koncert Męskiego Grania odbędzie się w sobotę 8 sierpnia w Żywcu. To właśnie stamtąd prowadzona będzie relacja online.

Zagłosuj

Podoba ci się hymn Męskiego Grania "Świt"?

Liczba głosów:

Męskie Granie online 2020 - kto wystąpi na koncercie w Żywcu? [ARTYŚCI, LINE-UP]

Wiele osób zastanawia się także, kto wystąpi na Męskim Graniu 2020 online. Line-up muzycznego wydarzenia jest naprawdę imponujący. Na koncercie w Żywcu pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, zaśpiewają m.in. Nosowska, Bass Astral x Igo, Król, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Męskie Granie Orkiestra oraz goście, wśród których m.in. Mata.

Męskie Granie 2020: koncert online w Żywcu. Kiedy się odbędzie, kto wystąpi i gdzie oglądać?

Podczas Męskiego Grania 2020 usłyszymy m.in. piosenkę „Świt” Darii Zawiałow, Króla i Igo, czyli najnowszy hymn Męskiego Grania. Utwór bije już rekordy popularności w internecie. Teledysk obejrzano ponad 6 milionów razy.

Męskie Granie 2020: Nowy singiel w sieci. Fani zachwyceni hymnem "Świt"

RadioZET.pl