Zamknij

Messenger: cytowanie. Jak działa? Gdzie można odpowiedzieć na wiadomości?

Paweł Żurek
22.03.2019 13:48
Pixabay.com
fot. Messenger: cytowanie. Jak działa? Gdzie można odpowiedzieć na wiadomości?

Messenger od 2019 roku wprowadził nową opcję: cytowanie. Sprawdzamy na czym polega nowe rozwiązanie zastosowane przez portal społecznościowy, a także jak i gdzie można go używać. Zobaczcie jak użyć opcji cytowania na Messengerze.

Messenger: cytowanie. Jak działa? Jak i gdzie zacytować w Messengerze? Sprawdzamy jak działa nowa opcja wysyłania wiadomości w programie, a także jak ją zastosować.

>>  Facebook: jak usunąć rozmowę, jak usunąć wiadomość na Messengerze?

Messenger: cytowanie 2019

Cytowanie w Messengerze jest możliwe od zaledwie kilku dni. Jak zastosować tę opcję? Na początku, należy pobrać najnowszą wersję Messengera, lub zaktualizować tą, którą mamy już na telefonie.

Cytowanie w Messengerze jest możliwe po tym, jak dłużej przytrzymamy już wysłaną wiadomość. Wtedy pojawia się opcja: ODPOWIEDZ, którą wybieramy.

>>  Unsend na Messengerze - kiedy nowa opcja, jak usunąć wiadomość na Facebooku?

Cytowanie w Messengerze: jak działa?

Cytowanie odpowiedzi w Messengerze pozwala na odniesienie się do konkretnej wiadomości, nie zaś wszystkich wypowiedzi w danej rozmowie. Jak zapowiedział Facebook, takie rozwiązanie będzie dostępne zarówno w przeglądarce internetowej, jak i aplikacji mobilnej dla Androida i iOS.

Dzięki cytowaniu w Messengerze, będzie można zobaczyć do czego odnosiła się dana odpowiedź. Wystarczy ją nacisnąć, a wtedy Messenger przeniesie nas do wiadomości docelowej.

>>  Facebook Messenger: „Dark mode” już dostępny. Jak włączyć tryb ciemny? [SONDA]

RadioZET.pl/PZ