Zamknij

Messenger - wysłane zdjęcia: gdzie je znaleźć na telefonie i komputerze?

29.12.2020 10:16
Messenger - wysłane zdjęcia: gdzie je znaleźć na telefonie i komputerze?
fot. SHUTTERSTOCK

Gdzie znaleźć wysłane zdjęcia na Messengerze? Informacji na ten temat - po zniknięciu takiej opcji w aplikacji pod koniec 2020 roku - poszukuje wiele osób. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły oraz sprawdzamy, gdzie są wysłane zdjęcia na Messengerze.

Messenger - gdzie znaleźć wysłane zdjęcia? Jak je znaleźć w aplikacji na telefonie, a gdzie są na messengerze na komputerze? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie są wysłane zdjęcia na Messengerze 2021.

Messenger - wysłane zdjęcia: gdzie je znaleźć w aplikacji na telefonie?

Messenger cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak podaje portal Kodabots.com, według NapoleonCat jest to najpopularniejszy komunikator w Polsce. Korzysta z niego ponad 13,8 mln użytkowników (stan na listopad 2019 roku). Nic więc dziwnego, że zmiany, które pojawiły się w Messengerze pod koniec 2020, wywołały niemałe zamieszanie. Chodzi oczywiście o brak możliwości zobaczenia wysłanych zdjęć w aplikacji. 

Przypomnijmy, że do tej pory, jeśli chcieliśmy znaleźć wszystkie wysłane zdjęcia na Messengerze, to wystarczyło wejść w czat z danym użytkownikiem, a następnie wybrać specjalną opcję. Dzięki temu nie trzeba było przewijać całej konwersacji, co mogłoby zająć naprawdę wiele czasu.

Niestety opcja ta zniknęła z aplikacji Messenger i obecnie nie jest możliwe, by znaleźć wszystkie wysłane zdjęcia w jednym miejscu w komunikatorze na telefonie. Jedyną możliwością, o czym już wspominaliśmy powyżej, jest przewijanie konwersacji.

Facebook: jak usunąć rozmowę, jak usunąć wiadomość na Messengerze?

Gdzie znaleźć wysłane zdjęcia na Messengerze?

Jedyną opcją, by sprawdzić zdjęcia wysłane na Messengerze, jest zalogowanie się na swoje konto na Facebooku na komputerze. Po zalogowaniu, należy wejść w ikonę "Messenger" w prawym górnym rogu strony i wybrać opcję "Pokaż wszystko w Messengerze". Następnie wybieramy czat z osobą, która nas interesuje i z prawej strony klikamy w opcję "Udostępnione zdjęcia". W ten sposób znajdziemy wszystkie zdjęcia wysłane dotychczas na Messengerze.

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych 2020

Messenger to komunikator internetowy stworzony przez Facebooka. Służy do wysyłania wiadomości, zdjęć, filmów, naklejek i innych plików, a także pozwala reagować na wiadomości znajomych. Usługa umożliwia również połączenia głosowe (w tym grupowe) oraz wideorozmowy. Aplikacja oferuje możliwość szyfrowania wiadomości oraz dostęp do minigier. W kwietniu 2017 z usługi Facebook Messenger korzystało 1,2 mld użytkowników.

RadioZET.pl