Zamknij

Michael Buble w Polsce 2019 - bilety, miejsce, data koncertów [INFORMATOR]

Redakcja
19.11.2018 10:44
Michael Buble w Polsce 2019 - bilety, miejsce, data koncertów [INFORMATOR]
fot. Damian KLAMKA/East News

Michael Buble w Polsce w 2019 - informacja ta została oficjalnie potwierdzona. Kanadyjski piosenkarz w naszym kraju zagra nie jeden, a aż dwa koncerty - w Łodzi oraz w Krakowie. Muzyk wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej, promującej jego najnowszy album "Love". Kiedy i gdzie? Sprawdzamy informacje na temat koncertów Michaela Buble w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce.

Koncert Michaela Buble w Krakowie i Łodzi 2018 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie? Za ile wejściówki i kiedy będzie można je nabyć? Sprawdzamy informacje na temat nadchodzących wydarzeń.

» Disturbed w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu «

Kiedy i gdzie koncerty Michaela Buble w Polsce 2019? Data, miejsce

Michael Buble w Polsce w 2019 roku da nie jeden, a aż dwa koncerty! Pierwszy z nich odbędzie się w czwartek, 19 września w Atlas Arena w Łodzi. Z kolei drugie muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce dzień później, w piątek, 20 września na Tauron Arena Kraków.

Michael Buble w Łodzi i w Krakowie 2019 wystąpi w ramach trasy koncertowej, promującej jego najnowszy album "Love". Krążek miał swoją premierę 16 listopada. Na płycie można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak "My Funny Valentine", czy "La Vie En Rose", w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji Michaela. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór "Forever Now", opowiadający o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i płynącej z niej sile.

Michael Buble w Łodzi i Krakowie 2019: BILETY. W jakiej cenie, kiedy kupić?

Bilety na koncerty Michaela Buble w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 23 listopada o godzinie 10:00. Z kolei przedsprzedaż wejściówek dla członków oficjalnego fanklubu artysty wystartuje w środę, 21 listopada. Bilety będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

Ceny biletów na koncert Michaela Buble w Łodzi i Krakowie 2019 nie są jeszcze znane. Informacja na ten temat prawdopodobnie pojawi się w dniu rozpoczęcia się przedsprzedaży.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Michaela Buble w Polsce 2019?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW