Zamknij

Michał Adamczyk - kim jest dziennikarz TVP, który poprowadzi debatę prezydencką 2020?

17.06.2020 20:00
Michał Adamczyk - kim jest dziennikarz TVP? [ŻONA, DZIECI, WZROST, WIEK]
fot. Youtube/Komisja Europejska w Polsce

Michał Adamczyk to dziennikarz związany z Telewizją Polską, który na początku maja poprowadzi debatę kandydatów na Prezydenta RP 2020. Informacje na temat tego, kim jest Michał Adamczyk, jego wzrost, wiek, dzieci, żona oraz szczegóły dotyczące życia prywatnego i kariery dziennikarza, można znaleźć poniżej.

Kim jest Michał Adamczyk? Żona, dzieci, partnerka, córka, wzrost, wiek, TVP, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat dziennikarza związanego z Telewizją Polską, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Michał Adamczyk, dziennikarz TVP?

Michał Adamczyk to polski dziennikarz telewizyjny urodzony w Gdyni. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim. Początkowo pracował w telewizji Polonia 1, a później w stacji TVN (jako korespondent "Faktów" i prezenter lokalnego wydania "Fakty Północ"). W 2001 roku rozpoczął współpracę z TV Puls, jednak już kilka miesięcy później przeszedł do TVP. Michał Adamczyk pracował tam m.in. jako reporter "Wiadomości", prezenter głównego wydania oraz bocznych wydań programu "Wiadomości", prowadzący program reporterski "Na celowniku", prowadzący "Teleexpress", prowadzący "Dziś wieczorem" oraz "Gość Wiadomości" czy prowadzący "Polityka przy kawie".

Michał Adamczyk w TVP Polonia został gospodarzem audycji "Z drugiej strony", a następnie został prezenterem programu "Bez retuszu".

W TVP Info prowadził lub prowadzi również między innymi "Info Dziennik", "Poranek Info", "Serwis Info", "Panoramę Dnia", "Strefę Starcia" oraz magazyn "Godzina po godzinie". Dziennikarz prowadził także swój autorski program "W stronę świata".

Michał Adamczyk na początku maja 2020 poprowadzi także debatę kandydatów na Prezydenta Polski, która emitowana będzie na antenie TVP oraz TVP Info.

Michał Adamczyk - żona, dzieci, wzrost, wiek, życie prywatne

Dziennikarz urodził się 16 marca 1972 roku, więc w 2020 skończył 48 lat. Niestety na próżno szukać w sieci informacji na temat wzrostu Michała Adamczyka.

Dziennikarz ma żonę. Para doczekała się dwójki dzieci, bliźniaków. Na Twitterze Michała Adamczyka w ubiegłym roku pojawiło się zdjęcia dziennikarza z córką.

Córka pierwszy raz zagłosuje za 6 lat (to będą kolejne wybory prezydenckie). Dziś w ramach treningu wyrzuciła głos do urny:) - czytamy we wpisie.

RadioZET.pl/JW