Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Koterski - kim jest? Żona, dziecko, "7 uczuć", filmy, wiek

29.10.2018 14:37
xxx zet

Michał Koterski będzie gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Polski aktor zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z piosenkarką Agnieszką Chylińską. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany we wtorek, 30 października. Co warto wiedzieć o aktorze? Sprawdzamy, kim jest Michał Koterski - kariera i życie prywatne.

Michał Koterski - kim jest? Żona, dziecko, "7 uczuć", filmy, wiek fot. Instagram/misiekkoterski

Kim jest Michał Koterski? Żona, dziecko, "7 uczuć", filmy, wiek oraz inne informacje na temat gościa programu "Kuba Wojewódzki", można znaleźć poniżej.

Michał Koterski: filmy, wiek, "7 uczuć" [KARIERA]

Michał Koterski urodził się 29 grudnia 1979 w Krakowie. W tym roku skończy 39 lat. To polski aktor, prezenter telewizyjny oraz satyryk. Jest synem Iwony Ciesielskiej i znanego reżysera Marka Koterskiego. Jego brat stryjeczny Maciej Koterski grał postać Piotrusia Wolańskiego w filmach "Kogel-mogel" oraz "Galimatias, czyli kogel-mogel II".

Michał Koterski uczęszczał do XXI LO w Łodzi. W wieku 20 lat po raz pierwszy wcielił się w rolę Sylwestra, syna Adama w filmie swojego ojca "Ajlawju". Tą samą postać zagrał także w "Dniu Świra" oraz "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Ponadto Michał Koterski wystąpił w takich filmach i serialach jak "Świadek koronny", "Pierwsza miłość", "Śniadanie do łóżka", "Kac Wawa", "Baby są jakieś inne" czy "Porady na zdrady". Wcielił się także w Adasia Miauczyńskiego w filmie "7 uczuć", za co otrzymał nagrodę Złoty Szczeniak za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. 

Michał Koterski współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, gdzie czytał blogi znanych polityków. Przez pewien czas prowadził także program emitowany w Telewizji Polsat "Misiek Koterski Show". W 2008 roku występował w trzeciej edycji programu "Jak oni śpiewają". 12 kwietnia zrezygnował jednak z dalszego udziału w show. Z kolei w 2014 wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", a jego taneczną partnerką była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując tym samym ósme miejsce.

Michał Koterski prywatnie - żona, dziecko

Prywatnie Michał Koterski związany jest z Marcelą Leszczak, finalistką III edycji polskiej wersji "Top Model". 17 października 2017 roku na świat przyszedł ich synek, Franciszek.

Aktor aktywny jest także w mediach społecznościowych. Michał Koterski na Instagramie figuruje pod nazwą: misiekkoterski.

koter
fryk

Michał Koterski u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Michał Koterski razem z Agnieszką Chylińską zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 30 października. Odcinek z udziałem polskiego aktora wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Michała Koterskiego u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW

Oceń