Zamknij

Michał Koterski - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, ŻONA]

Jolanta Waligóra
22.05.2019 15:59
Michał Koterski - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, ŻONA]
fot. Instagram/misiekkoterski

Michał Koterski to uczestnik "Agenta Gwiazdy", który w programie radzi sobie doskonale. Razem z Damianem Kordasem i Marią Sadowską awansował do wielkiego finału, który odbędzie się 22 maja. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Michała Koterskiego można znaleźć poniżej.

Kim jest Misiek Koterski? Wiek, wzrost, żona, ojciec, rodzice, filmy, życie prywatne, wykształcenie, kariera, osiągnięcia i inne informacje na temat uczestnika "Agenta Gwiazdy 4" można znaleźć w tym artykule. 

Misiek Koterski z "Agenta Gwiazdy" - kim jest finalista programu?

Michał Koterski urodził się w Krakowie. To polski aktor, prezenter telewizyjny oraz satyryk. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi. 

Gdy Misiek Koterski miał 20 lat, po raz pierwszy wcielił się w rolę Sylwestra, syna Adama w filmie swojego ojca "Ajlawju". Tą samą postać zagrał także w "Dniu Świra" oraz "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Ponadto Michał Koterski wystąpił w takich filmach i serialach jak "Pierwsza miłość", "Śniadanie do łóżka", "Kac Wawa", "Baby są jakieś inne" czy "Porady na zdrady". Wcielił się także w Adasia Miauczyńskiego w filmie "7 uczuć", za co otrzymał nagrodę Złoty Szczeniak za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. 

Michał Koterski współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, gdzie czytał blogi znanych polityków. Przez pewien czas prowadził także program emitowany w Telewizji Polsat "Misiek Koterski Show". W 2008 roku występował w trzeciej edycji programu "Jak oni śpiewają". 12 kwietnia zrezygnował jednak z dalszego udziału w show. Z kolei w 2014 wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", a jego taneczną partnerką była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując tym samym ósme miejsce.

Michał Koterski w "Agencie Gwiazdy 4" radzi sobie doskonale. Razem z Marią Sadowską i Damianem Kordasem awansował do wielkiego finału, który wyemitowany zostanie w środę, 22 maja 2019 roku.

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]

Michał Koterski - wiek, wzrost, żona, rodzice, Instagram, życie prywatne

Michał Koterski urodził się 29 grudnia 1979. W tym roku skończy 40 lat. O wzroście aktora niewiele wiadomo. Ojcem Michała Koterskiego jest znany reżyser Marek Koterski, a matką Iwona Ciesielska. Jego brat stryjeczny Maciej Koterski grał postać Piotrusia Wolańskiego w filmach "Kogel-mogel" oraz "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Michał Koterski prywatnie związany jest z Marcelą Leszczak, finalistką III edycji polskiej wersji "Top Model". 17 października 2017 roku na świat przyszedł ich synek, Franciszek. 

Aktor aktywny jest także w mediach społecznościowych. Michał Koterski na Instagramie figuruje pod nazwą: misiekkoterski. Obecnie obserwuje go ponad 155 tys. osób.

RadioZET.pl/JW