Zamknij

Michał Mikołajczak - kim jest zwycięzca Agent Gwiazdy 3?

Redakcja
17.05.2018 09:38
Michał Mikołajczak - kim jest zwycięzca Agent Gwiazdy 3?
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Michał Mikołajczak wygrał "Agent Gwiazdy 3" i tym samym zdobył największą nagrodę w historii programu, bo aż 83 300 zł! Młody aktor najlepiej poradził sobie na finalnym teście wiedzy o agencie, pokonując Karolinę Ferenstein-Kraśko, która razem z nim znalazła się w finale. Sprawdzamy, kim jest Michał Mikołajczak - wiek, wzrost, Instagram.

"Agent Gwiazdy 3": kto wygrał? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć finału show. Sprawdzamy, kim jest zwycięzca "Agent Gwiazdy 3" Michał Mikołajczak.

» Ilona Ostrowska - agent, wiek, mąż, dzieci, Instagram: kim jest? «

Michał Mikołajczak - kim jest zwycięzca Agent Gwiazdy 3? [wiek, wzrost, Instagram]

Michał Mikołajczak wygrał "Agent Gwiazdy 3". W związku z tym zaczęło pojawiać się wiele pytań na temat tego, kim jest Michał Mikołajczak. To polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Urodził się 19 sierpnia 1986 roku w Czaplinku (w tym roku skończy 32 lata). Ma 191 cm wzrostu. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011 roku. Swój pierwszy występ w dorobku teatralnym zaliczył w 2006 w przedstawieniu dyplomowym studentów IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, pt. "Pod mlecznym lasem" w reżyserii Michała Staszczaka. 

Z kolei na deskach teatru Michał Mikołajczak debiutował kilka lat później, a dokładniej w 2009 roku, w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w sztuce pt."Teoremat Piera Paolo Pasoliniego". Grał także w Krakowskim Teatrze Scena Stu, a od 2012 roku występuje w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Ponadto Michała Mikołajczaka możemy kojarzyć z takich filmów i seriali, jak "Prawo Agaty", "Miasto 44", "Pierwsza Miłość", "Syn Królowej Śniegu", "Na Wspólnej" czy "Napis". Michała Mikołajczaka na Instagramie można znaleźć pod nazwą: _michal_mikolajczak.

Michał Mikołajczak w Agent Gwiazdy 3 - co wygrał?

Michał Mikołajczak najlepiej poradził sobie na końcowym teście wiedzy o agencie i tym samym wygrał program "Agent Gwiazdy 3". Młody aktor zdobył największą nagrodę w historii show - aż 83 300 zł! Z kolei Karolina Ferenstein-Kraśko, która razem z Michałem znalazła się w finale, zajęła drugie miejsce. Agentem "Agent Gwiazdy 3" okazała się Ilona Ostrowska, która przez wszystkie odcinki utrudniała grupie zdobycie pieniędzy. 

Już wiadomo, że będzie także "Agent Gwiazdy 4" – zapowiedziała to Kinga Rusin podczas finału, który odbył się w studiu w Warszawie.

» Agent Gwiazdy 3. Kto jest agentem? Ilona Ostrowska. Wygrał Michał Mikołajczak «

RadioZET.pl/JW